Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradás utáni nap?

Véradás utáni nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap este vért adtam. Halisten nem szoktam rosszul lenni utána, semmi. Azóta ugye aludtam egyet, nem is keveset, de ébredés óta olyan nyamvadt vagyok, hogy az valami hihetetlen. Fáradt, semmihez sincs kedvem, edzest is kihagyom.. 😅


Félre ne értsetek, nem világot rengeto probléma, csak kivancsisag, ez lehet a tegnap esti véradás miatt?


Köszönöm szépen!


2022. jan. 5. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen, lehet. Ne felejtsd el, hogy kb 450 ml vértől hirtelen megszabadítottak és a szervezeted azért észrevette. Délutánra már rendben leszel, és sokkal jobb lesz a közérzeted.
2022. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy frontérzékeny? Attól is lehet, most a meleg után jön a hirtelen lehűlés.
2022. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Én nem adtam tegnap vért, de reggel óta én is így vagyok. Valószínű a front miatt, ami épp jön.
2022. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2022. jan. 5. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
HA máskor is előjön, akkor lehet vashiány is. 25 véradás után szuperáltak ki vashiány miatt, az utolsó párnál én is szédelegtem. Üdv!
2022. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!