Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Letezik olyan szemölcseltávolí...

Letezik olyan szemölcseltávolító termék amit nem csak a kezfejen és a lábon lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Van egy szemölcs kiskorom óta az oldalamon és nagyon zavar és kerestem a boltokban szemölcseltávolítókat de csak kezen es labon lehet hasznalni és ha ismertek valami hazi modszert vagy valami jol bevalt termeket akkor annak orulnek.. Borgyogyaszhoz nem akarok menni mert nehez hozza bejutni mert idopontot reggel 6 kor kell kerni es hallottam par embert aki ev vegere kapott pedig csak kiutesei voltak..
2022. jan. 5. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szemölcs. Jó lenne egy kép. Van amit csak sebészeti úton lehet eltávolítani. Valamit csak vágni lehet, valamit lehet lézerezni is. De valamit ott helyben leszednek egy perc alatt. Egyébként menj magán bőrgyógyászhoz.
2022. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálkozok vele, koszonom. Nekem is megfordult a fejemben a magán bőrgyógyász de sajna sokba kerul..
2022. jan. 6. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!