Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma'sna'l is előfordult valaha...

Ma'sna'l is előfordult valaha ez az érzés?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hétben furcsán érzem magam; tompa körülöttem minden, ha megyek A-ból B-be (például a munkahely egyik épületéből a másikba), olyan, mintha minden lassú lenne körülöttem, szó szerint tompának érzek mindent, beleértve magamat is, mintha egy burokban sétálnék. Ha valaki leszólít változó, milyen gyorsan reagálok rá, néha nem is észrevehető ez ha érzés, néha be vagyok lassulva, lassan reagálok.


A másik dolog, ami itthon jelentkezik: úgy érzem, mint aki nem ura sem magának, sem a környezetének. Bizonytalannak érzek mindent magam körül, mintha bármelyik pillanatban darabokra hullanék. Vagy mintha szét akarna esni körülöttem minden.


Nem fogyasztok sem alkoholt, sem gyógyszereket, sem tudatmódosító szereket. Soha nem éltem ilyenekkel. Mi okozhatja akkor mégis a fenti "tüneteket"?


Tudom, furcsának tűnhet, amiket írtam, de aki átérzett már ilyeneket, annak nem bizarr, amiket előbb olvasott. Elsősorban ezeket az embereket kérdezem, hogy tudnak-e valamiféle okosságok ezügyben mondani nekem.


Köszönöm előre is.



2022. jan. 7. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
enyhe lefolyású covid
2022. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ismerem az érzést. Depresszió, szorongás és még kismillió más dolog miatt is lehet.

Lehet csak vitamin hiány,ilyenkor télen Gyakori

2022. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amióta kiírtam a kérdést, már előfordul, hogy munka közben és otthon is olyan szédülés tör rám, mintha be lennék rúgva, és ez még társul is egyfajta nyomott, apatikus hangulattal. Csak úgy random rám tör.
2022. jan. 11. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit a kérdésedben írtál, nekem is a covid alatt volt. Tompaság, a külvilág olyan távoli volt...
2022. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Negatív tesztjeim vannak (heti 2x tesztelnek munkahelyen).
2022. jan. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!