Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oltás? Mit szoltok hozzá,...

Oltás? Mit szoltok hozzá, hogy mrns alapú influenza elleni vakcinát csinálnak?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 10. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Tipikus gyógyszer. Nem gyógyít, csak konzervál.
2022. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Már az első mondat is kamu... "A koronavírus ellen mutatott áttörő hatásossága után ", 4-6 havonta ismételni kell, hol itt a nagy áttörő hatásosság????

Egyébként nem érdekel, eddig sem oltattam magam egyszersem influenza ellen és ez után sem fogom.

2022. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyon örülök neki. Eddig nem oltattam magam influenza ellen mert az elölt vírust tartalmazó vakcina annyira nem hatásos és nem is ürül ki a szervezetből. Ha lesz mRNS influenza oltás akkor beadatom azt is évente. Aki azt írja, hogy 4-6 havonta új oltás kell. Hát igen ezek csak az adott szezonra szólnak, ez nem az oltás hibája hanem ezek ilyen vírusok. Meg mutálódnak is az új mutációk ellen nem feltétlenül véd a régi oltás. És korosztalytól is függ fiatalokat akár egy évig is védhet az időseknek már nem jó az immunrendszere náluk csekélyebb és rövidebb a hatás.
2022. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!