Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha voltak mellékhatásai a...

Ha voltak mellékhatásai a Covid-19 oltásnak, akkor nektek milyen mellékhatásai voltak? Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Nem halál esetekre gondolok. Utána könnyebben elkaptátok?

Vagy volt esetleg valami más mellékhatása nálatok? Ma kaptam az első Pfizer-t és a helye elég csúnya lett. Ezenkívül más nem volt. Ez csak egy kérdés amit nem provokációnak szánok, csak érdekel, hogy másnak lett e tőle valamilyen problémája, ha lett.


Kérlek titeket, hogy ne itt vitassátok meg az oltott - oltatlan problémákat.



2022. jan. 13. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok éve tünetmentes asztma úgy jött elő, mint fénykorában.
2022. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Semmi. Három Pfizert kaptam, mindhárom után egy napig fájt a karom, ennyi.
2022. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Modernát kaptam. Az elsőnél piros volt a helye, meg egy napig fájt a karom.

A másodiknál újra a karfájás, + lázas voltam két napig.

Kicsit lerövidítette a menstruációmat, meg összekuszálta a ciklusomat, azelőtt pontosan 28 napos volt, utána 25 és 36 napos között váltakozott hónapról-hónapra. Mostanra helyrejött.

2022. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A másodiktól belázasodtam egy napra,illetve felborította a ciklusomat.
2022. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Felborította a ciklusomat. A környezetemben kivétel nélkül minden nőnél ez volt. Emiatt döntöttem úgy hogy nem adatom be a kislányomnak. Egy fejlődésben lévő szervezetnek nem fér bele ha félévente felborul a ciklus. Gyereklányoknál is gondot okozott.
2022. jan. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
A covid meg pláne fel tudja borítani a ciklust. Az nem zavar?…
2022. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
De az egyszer borítja fel, nem életem végéig félévente.
2022. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
A kislányom meg eséllyel el se kapja tünettel a covidot, de 4-5 ilyen oltás és ki tudja mit csinál a méhével. Aki idősebb vagy beteg, vagy egyszerűen csak úgy gondolja adassa be, de én mélyen ellenzem a gyerekek oltását (kivéve a betegekét). Oké hogy ha kevesebb gyerek beteg akkor kevesebb felnőtt kapja el tőlük, de én más emberekért nem áldozom fel a gyerekem egészségét. Én sem verem a más f.. val a csalán, más se tegye az enyémmel.
2022. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Elsőt májusban kaptam, kis púp a beadás helyén, az vagy 2 hétig megvolt, karfájás, hőemelkedés 1 éjszaka meg fejfájás, bár már úgy mentem, hogy fájt. Második után mondhatni semmi. Ugyan a ciklusom nem borult egyik után se, de a beadás helyén a mai napig időnként előjön a fájdalom.
2022. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első oltás óta össze-vissza menstruálok, hol 20 hol 40 napra jön meg.
2022. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!