Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik covid oltásnál a...

Melyik covid oltásnál a legnagyobb az esély a mellékhatásokra?

Figyelt kérdés

2 oroszat kaptam, állítólag az a legerősebb, mindkettő után lázas voltam 2-3 napig.

Mint tudjuk, orosz már nincsen, meg elvileg nem is lehet ugyanazt 3.-nak, szóval az lenne a kérdésem, melyik jön az orosz után erősségben? Amelyiktől a legtöbb ember belázasodott.

Azért kérdezem, mert én azon az elven vagyok, hogy ha belázasodok, az annak a jele, hogy dolgozik az immunrendszer, vagyis jó az oltás.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2022. jan. 7. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyén függő. Én 2 Astrát kaptam és az elsőnél lázas és levert voltam, a másodiknál semmi. De volt olyan az ismerőseim közül, akinél vagy semmi nem volt, vagy a másodiknál lett lázas az Astra esetén.

A feleségem szintén két oroszt kapott és nem volt lázas egyiknél sem.

2022. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Moderna, Janssen.
2022. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor mindenkinél más.

Sokak a Pfizertől mindenfélét kapnak, de 3 rokonomnak meg semmi baja tőle.

2022. jan. 7. 20:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azt hittem , azért van vmi statisztika róla.
2022. jan. 7. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Szubjektív benyomásom, hogy az astrazeneca okozza a legtöbb ilyen jellegű problémát.

Szerintem nincs egyenes arányosság, hogy mennyire vagy lázas tőle és a védettség mértéke közt.

2022. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 sinopharm meg sem ártott, a legrosszabb maga a szúrás volt a másodiknál. A 3.oltás pfizer volt, nem is éreztem olyan jól beadták. Majd másnap fájt a karom, egész nap kókadt, fáradt voltam.
2022. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Moderna erős cucc. Nekem utána hetekig minden bajom volt. De örülök, hogy ezt adattam be.
2022. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek a Janssen

után volt napokig 40 fokos láza

2022. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!