Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyenkor meddig tart a karanté...

Ilyenkor meddig tart a karantén? 7 vagy 10 nap?

Figyelt kérdés
Kontaktként karanténba kerültem, és akkor még 10 napot mondtak, viszon közben kijött az új rendelkezés és már csak 7 nap a karantén. Viszont nem tudom, hogy ilyenkor melyik vonatkozik rám, a 7 vagy a 10 nap?

2022. jan. 16. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor van a hét nap ha letelt 7 nap után fel tudsz mutatni negatív tesztet akkor is ha kontakt vagy
2022. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ugyanez a bajom nekem, hogy nem tud, hogy rám melyik vonatkozik. De nekem úgy lenne logikus, hogy mivel én az új rendelet előtt kerültem karanténba, ezért nekem még marad a 10 nap. De ha pl ma kerülnék karanténba akkor meg már csak 7.
2022. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Közben írt az osztályfőnököm, hogy holnap már mehetek mert csak 7 nap a karantén és az már lejárt. Szóval 7 napot kell csak karanténban lenni, akkor is ha eredetileg még 10-ről volt szó.
2022. jan. 16. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100 nap
2022. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmm, ez fura, ha csak kontakt vagy az osztálytársad miatt, 5 nap a karantén.
2022. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De úgy tudom csak az oltatlanokra vonatkozik ez,utolsó, nem?
2022. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kaptál egyáltalán valami hivatalos papírt, hogy karanténban vagy? ÁNTSZ keresett? Vagy csak bemondásra ment a karantén?

Mostanában nagy divat lett, az én gyerekem is kapott egy sajtpapírt az igazgatótól messengeren!, hogy hatósági karanténban van. Se egy fejléc, se egy pecsét vagy aláírás, a hatóság meg nem is tud róla...

2022. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os, igen, csak az oltatlanokra. Aki oltott, járhat iskolába.
2022. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!