Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma már lehet edzeni hasra és...

Ma már lehet edzeni hasra és lábra Moderna oltás után?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg a 3. Védőoltásomat: Moderna. És ma gondoltam arra, hogy edzenék egy kicsit. Régen a második Pfizer oltásomnál viszont alapból nagyon rosszul lettem oltás másnapján hidegrázás, 39C láz, 4-5 napig tartott ez utána 1-2 nappal a vádlimban egy ponton nagy fájdalom. Akkor 2 hétig nem edzettem. Most még nem volt bajom. Csak a karom fáj. De elvileg ennek még erősebbek a mellékhatásai mint a Pfizernek. Es sajnos en nem hiszek ezekben a vakcinákban mert a második Pfizer után 2,5 hónappal 2 hétig dög beteg voltam. Akkor is a lázam surrólgatta néha a 39 fokot. Van olyan erzesem, hogy ez a vakcina sem fog nagyobb vedelmet adni. De erted ha mar megolnek vele minket akkor legalabb vedjen is!

18/F



2022. jan. 16. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
En a masodik utan (Moderna volt) mentem masnap edzesre, semmi bajom nem volt. Az edzonek jeleztem, igy ha nagyon a kart terheltuk, szolt, hogy mit csinaljak helyette. Ezen kivul mindent csinaltam.
2022. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!