Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy stressz...

Honnan tudom hogy stressz miatt szúr a mellkasom néha és nehezen kapok levegőt, vagy más baj?

Figyelt kérdés
Néha ilyen légszomj vagy nem is tudom milyen érzésem van. Meg szokott szúrni is de nem akkor mikor légszomjam van. Hanem így random.
2022. jan. 18. 11:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Dohányzol? Sok a stessz az életedben?
2022. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem dohánzom.
2022. jan. 18. 11:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Onnan fogod tudni, ha elmész kivizsgáltatni magad.
2022. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És hova? Kardiológia?
2022. jan. 18. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, első körben szerintem kardiológia, aztán már okosabb leszel.
2022. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kell háziorvossal beszélni?
2022. jan. 18. 11:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Én először inkább pont a háziorvoshoz mennék, aztán majd eldönti, hogy merre tovább. Ha nem magánrendelésre mész, akkor úgyis kell beutaló több helyre is.
2022. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó kérdés.

Eléggé félek hogy valami bajom van és nehezen nyugszom meg, már nem tudom hogy attól ver így a szívem mert félek vagy pedig tényleg bajom van.:D

Hogy nyugodjak le? Le kéne kötni a figyelmem.

2022. jan. 18. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez ne tartson vissza az orvostól, de a mellkasi fájdalmak többségét meglepő módon gyomorpanaszok, jellemzően reflux szokta okozni. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2022. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A háziorvos természetesen az első állomás, mivel kardiológiára nem nagyon lehet beutaló nélkül besétálni. :)

Lehet egyébként pszichés is, de ahhoz előbb ki kell zárni a szervi problémákat. Nem hiszem, hogy komoly lenne a baj, de hidd el, megnyugszol majd, ha egy hozzáértő megvizsgál és a végére jár. Így csak hergeled magad vele, és valószínűleg csak rosszabb lesz. Fel a fejjel. :)

2022. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!