Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egésznapos szédülésnek és...

Egésznapos szédülésnek és majdnem ájulásnak lehet oka?

Figyelt kérdés
Soha nem volt eddig ilyen.csak ma,és totál nem értem az okát.egész nap mintha valamilyen burokban lettem volna zárva amivel forog a világ.
2022. jan. 19. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van oka, különben nem lett volna ilyen.

Azt, hogy mi volt, senki nem tudja megmondani, ezt legfeljebb akkor lehetett volna kiderítni, de ez sem biztos.

Lehet, hogy leesett a vérnyomásod, alacsony volt a vércukrod, lehetett enyhe pánikrohamod meg még sok száz más is.

2022. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen fűtésed van? Lehetséges a szénmonoxid mérgezés? Ha igen, akkor erre is gondolni kell.
2022. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem:(

Iskolában voltam a nap nagyrészében.még sulis vagyok

2022. jan. 19. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy valami keringési zavar. De ezt ki kell vizsgáltatni, mert lehet, hogy komolyabb baj lesz.

Lehet, hogy csak akkor éppen kisebb volt a vérnyomásod az igénybevételhez és szédültél, lehet szívritmus zavar, érelzáródás.....

2022. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!