Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még olyan, aki az utcán...

Van még olyan, aki az utcán is hordja a maszkot?

Figyelt kérdés
Igazából nem a vírusvédelem miatt hordom, hanem mert baromi jó érzés ahogy a mínuszokban melegíti az arcom. Nagyon kevés embert látok így közlekedni, pedig esti sétáknál jól tud esni.

2022. jan. 23. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

En is hordom.

Mondjuk azert is, mert megfigyeltem, h egyaltalan nem voltam megbetegedve. Atlagban evente minimum 2x osszeszedtem vmi takonysagot, de az elmult 2 evben semmit.

2022. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Én általában hordom, azért, amit te is mondtál. Nekem az orrom nagyon fázós és olyan jól esik, hogy nem fújja a szél. Ráadásul sokszor nekem felesleges is lenne levenni, mivel majdnem a sulim mellől indul a buszom, ahova amúgy is kellene maszk (a suliban meg nálunk kötelező), szóval arra a 2 percre nekem már oly mindegy.
2022. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Sok olyat látok, akik még az autóban, vezetés közben is felrakják. Biztos nem jó a fűtés, vagy nem is értem. :)
2022. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
A hideg ellen valóban jó szolgálatot tesz. Néha én is amiatt viselem az utcán.😅
2022. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Feltalálták a sálat...
2022. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

autóban azért hordják (általában) mert mint én is, kijövök a postáról, mennék a gyógyszertárba, aztán tankolni, majd a közértbe...ezek öszáz méterre vannak egymástól, lusta vagyok le-fel venni...jó helyen van, nem zavar..az autó fűtése kiváló.(amúgy)

Szóval nem hülyékaz emberek.

Pláne, hogy az omikron ellen csak a maszk véd jelen pillanatban...az orvosok egy része már dupla maszkot hord, a betegeknek is azt javasolja. Az ffp2 alá egyszerű orvosi maszkot tesznek.

2022. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen, van hogy magamon felejtem, de én is viseltem már csak azért, mert hideg volt.
2022. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Én is hordom néha. Egyrészt melegít, másrészt télen mindig kivörösödik az arcom a hidegtől, most a maszkkal kevésbé. Plusz a koszos, szmogis levegőt se szívom telibe.
2022. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor télen szeretek minél jobban beöltözni, vastag bakancs, két nadrág, póló, vastag kapucnis pulcsi, sál, sapka, kesztyű, télikabát állig felhúzva, kapucni feltéve, maszk. Ha hirtelen csak ilyen egyszerű kék van nálam, abból kettőt szoktam felrakni egymásra, és csak a szemem van kint.😆 Nem is értem mikor fúj a szél, meg mínusz 5-6 fokok járnak hogy tud valaki derékig érő kis kabátkában lófrálni, sapka vagy bármi nélkül...
2022. jan. 23. 12:17
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha boltba megyek, akkor már itthon felveszem a maszkot.

Ha sétálni, akkor nem.

2022. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!