Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogyha egy 10...

Az normális hogyha egy 10 éves vagy egy 11 éves gyerek elf bar-ozik? mert most láttam snapchat-en egy gyerek hogy kirakta story-ába hogy elfezik.

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 18:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az. Miért lenne az? Még a snapchatet se értem ennyi idősen.
2022. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nekem is elég fura bár ez picit gáz hogy a szülei így engedik a gyereknek meg főleg snapchat-et.
2022. jan. 29. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Erre mit mondjunk? Ha kicsit foglalkozol Amerikával, a bandákkal, ott 12 évesnek már Glockja van, de felfogásba olyan mint egy huszonéves már.
2022. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És honnan veszed hogy engedik?
2022. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Attól, hogy ott erre nevelik, hogy lövöldözzön, attól még nem hiszem hogy felfogásban már annyira felnőtt legyen.

Ha nem foglalkoznak a gyerekkel, olyan dolgokat fog csinál, mint a fentebb említett srác.

Amerikában foglalkoznak, de a bandákban csak negatívan, törvényellenesen, így neki ez a normális.

2022. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Énis láttam egy 12 éves magyar kislányt aki kotont fujogatott fel és kirakta Instagram storyba, ahogy a barátaival ezen röhögnek...ez egy ilyen világ nagyon nem tudsz vele mit kezdeni.
2022. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem normális
2022. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!