Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kötelezhetnek arra, hogy...

Kötelezhetnek arra, hogy levedd a felsőd az orvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Én nem akarom, kötelezhetnek rá?

2022. febr. 1. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 anonim ***** válasza:
83%
Másképp hogy vizsgál meg?
2022. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/136 anonim ***** válasza:
72%

Hány éves vagy, kérdező....???


Ha nem akarsz levetkőzni, akkor menj inkább valami parafenoménhoz....

Tényleg ennyire nem világos egy orvosi vizsgálat lényege...???

2022. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/136 A kérdező kommentje:
17 vagyok, és persze, szabaddá kell tenni a vizsgálandó területet, de tekintettel arra, hogy ez egy gerinc ferdülést kimutató vizsgálat, nem szükség levenni a felsőt. Ha a a műtéteknél, és az éves kontrollnál is csak azt a kicsi részt kell szabaddá tenni, amit néznek, akkor egy ezeknél jóval elhanyagolhatóbb fontosságú vizsgálatnál se kötelezhetnek rá.
2022. febr. 1. 10:33
 4/136 anonim ***** válasza:
88%

Hogy a fenébe ne kéne levenni gerincvizsgálathoz?????


Szerinted az ortopéd orvosnak röntgenszeme van? :-O

2022. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom feltűnt-e már, de a gerinc a fejedtől a medencédig tart. Tulajdonképpen még örülhetsz is, hogy az alsónadrágot nem vetetik le.
2022. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/136 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted, hogy fogja megnézni és megvizsgálni, hogy mennyit romlott az állapot, ha nem veszed le a felsőt? 🤔 Gondolod majd a felsőd alatt fogja kitapogatni?
2022. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/136 A kérdező kommentje:
Hátul felhuzon, de nem veszem le. Ilyen egyszerű.
2022. febr. 1. 10:46
 8/136 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem ezt a kényszeres szégyellőséget... Lány vagy, ugye?


Az ilyen korú, de még fiatalabb lányok is simán ledobnak mindent akár egy buliban is - az orvosnál meg előadják a szégyellős kislányt?

2022. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 anonim ***** válasza:
88%

Eleve háttal álsz neki, a felsőd a kezedben van és ha végzett, visszaveszed. Ha lány vagy a melltartót nem kell levenni!

Nem kell félni. Én is voltam ilyen vizsgálaton és muszáj megnéznie a teljes hátat a nyakat is bele értve.

#6 voltam.

2022. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/136 anonim ***** válasza:
78%

Gerinc vizsgálatához nem elég felhúzni, az orvosnak làtni kell az egész gerincoszlopot több pózban is.

Különben meg ORVOS szerinted mennyi hátat lát naponta? Majd pont a tied érdekli? Strandra sem jársz? Ott is kilátszik àm a HÁTAD. 😱😱😱

2022. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!