Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha most covidos vagyok,...

Ha most covidos vagyok, mennyi idő után kaphatok oltást?

Figyelt kérdés
Azt mondták 5 nap. Akkor mi van azzal, ami tavaly volt, hogy 3 hónapig nem kaphat az illető oltást?

2022. febr. 3. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mára semmi. Kaphatsz bármikor. Mondjuk nem ajánlom. Én aktívra adattam be, nem volt nagy ötlet. Kellett a kártya....
2022. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

"ami tavaly volt, hogy 3 hónapig nem kaphat az illető oltást?"

Az nem orvosi tilalom volt, hanem logisztikai. Kevés volt még az oltás, így azt akarták, hogy jusson annak inkább először, akinek nincs friss védettsége. Bajod nem lesz attól, ha beadatod.

2022. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Vagy ha mégis, majd a 2. vállalja érte a felelősséget. A kibicnek semmi sem drága
2022. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Ez a "bajod nem lesz attól" mondatokkal azért óvatosan. :) Rengeteg személyes tapasztalat, beszámoló leírja, hogy betegségre nem oltunk!
2022. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 Betegségre valóban, de betegség után volt a kérdés.
2022. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
5 aki belehalt is biztos egyet értene
2022. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Aki belehalt a covidba, meg pláne
2022. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
#1 Aktívra hogy adattad be? Ha tudtad, hogy aktív vagy, akkor nyilván teszteltek, onnantól meg nem adnak oltást.
2022. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
7 osszd el a halottak számát a világ népességével és próbáld kimondani a számot. Ok ez erre a hisztire?
2022. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem van olyan ismerősöm, aki covidba halt meg és “még nem kellett volna”. Azaz nem volt olyan betegsége, nem volt idős.


Viszont az oltás nem állítja meg a covidot szerintem sem.


Szóval nem tagadom a vírust, mert van. (Sztem 3. VH)


Az oltás egészségügyi előnyét viszont nem látom. De kötelezik ezt a sz@rt, mit lehet tenni…

2022. febr. 5. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!