Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat ilyen gyakran a...

Krómgyűrű kérdése:

Mitől fájhat ilyen gyakran a fejem?

Figyelt kérdés

Szinte heti rendszerességgel érzem magamon, hogy fáj a fejem, a halántékom táján. Nevessetek ki, de ez volt a 3. hét, hogy csak pénteken fájt a fejem, munka után, a 3 órás vonatozás közben. Budapesten dolgozok, de messze vidéken élek. Ezért van az, hogy minden pénteken hazautazom.


Ráadásul azt is észrevettem, hogy fizikai munka (kerti munka, ásózás, stb.) közben is gyakran fáj a fejem.

De például edzés közben nem fáj.


Lehet a vérnyomásommal nem stimmel valami?


Már vérvételen voltam -igaz, nem fejfájás miatt - de ez nem mutatott ki különösebb problémát, betegséget.


Gyerekkoromban voltam neurológusnál, de akkoriban az iskolai stresszre, túlterheltségre következtetve adtak diagnózist.


Ahogy észrevettem a frontra nem igazán vagyok érzékeny, mondjuk a túl nagy hideget és egyéb szélsőségeket megérzem, de általában nem.



2022. febr. 5. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Iszol eleget? Utazáskor van hogy én is elfelejtek inni (sőt néha direkt kevesebbet iszom a mosdó állapota miatt...)

De vérnyomás is lehet igen.

2022. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem eleget iszok.


Csak érdekes nem? Edzéskor is ugyanúgy felmegy a vérnyomás, minta amikor más fizikai munkát végzek, mégsem fáj a fejem akkor, legalábbis nagyon ritkán tapasztaltam.

2022. febr. 5. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
A fejfájásnak olyan sok oka lehet, hogy szinte reménytelen kivizsgálni és megkeresni. Főleg, hogy több belőle még ismeretlen.
2022. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!