Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így rendben leszek Covid...

Így rendben leszek Covid oltással, tudok menni programra?

Figyelt kérdés

Foglaltam szállást, de nem néztem utána, hogy bizonyos programok csak oltási igazolvánnyal vehetők igénybe és az én oltási kártyám már lejárt, mert nem vettem fel még a harmadik oltást, és eltelt a második oltás óta fél év. Szóval holnap délben utaznék, néztem időpontot, holnap reggel ha beadatom az oltást, részt tudok venni a programon?


Egyáltalán hogy működik ez oltásnál? Az első kettőnél nem mondták, hogy maradjak otthon, igaz semmi tünetem nem volt, minimális rosszullét se. Rossz szemmel néznének a hotelben, ha bepróbálkoznék aznapi oltással elmenni a programra? Vagy várni kell itt is valami megerősítést, nem az oltástól számítva mehetek programra, csak utána valami nyomtatványt küldenek postán?


Aki volt harmadik oltáson, elmondaná, hogy megy ez?


2022. febr. 8. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs ilyen szabály érvényben, a kártyád nem járt le, és a legnagyobb hülyeség az utazás napján beadatni az oltást, mert semmi garancia nincs, hogy ettől éppen nem leszel rosszul, azon kívül oltás után az egyéb fertőzések elkapásának az esélye nő, tehát programra menni abszolút nem célszerű.
2022. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majus 1ig megvan hosszabbitva a kartya
2022. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, májusig nincs lejárva, és ne adass be többet, rossz hatással van az immunrendszerre, bár tudom, nem ez volt a kérdés.
2022. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már rossz hatással az immunrendszerre, pont azt stimulálja! Értelmetlen lenne a védőoltás fogalma, ha károsítaná az immunrendszert! Ne noname igehirdetőkre meg vitaminbizniszben utazó pártszélhámosokra hallgass a facebookon, hanem szakértő professzorokra!
2022. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen érvényes a kártyám akkor is, ha több, mint fél éve kaptam a második oltást?
2022. febr. 8. 20:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nincs ilyen szabály, hogy nem érvényes! Amúgy is csak 15-én lépett volna életbe a korábbi rövid életű tervek szerint is.
2022. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakértő professzorok mondják ezt, kicsit utána nézel te is megtalálod. Félelmetes, hogy van, aki még hisz ebben a méregben..
2022. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha én utánanézek, valahogy teljesen mást találok. Mint ahogy a kórházi adatok is teljesen mások. Jelenleg oltottak nem is kerülnek lélegeztetőgépre, és korábban is a többszöröse volt a nem oltott, lélegeztetőn lévők aránya az oltottaknak.
2022. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!