Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon ismertek ezek...

Magyarországon ismertek ezek a súlyos beteg gyerekek számára adománygyűjtési lehetőséget (drága gyógykezelésekhez, -műtétekhez) biztosító szolgáltatások?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2022. febr. 9. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én például nem ismerem, de ha adakoznék is azt is inkább névtelenül, de személyesen tenném....nem hagynám hogy valami szervezet sok trógerrel mossa a pénzem (valljuk be ezt csinálják).
2022. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reklám.!
2022. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam adakozni személyesen tényleg a rászoruló gyermekeknek DE ilyen szervezeteknek soha se. Sajnos a 80%-uk csak a pénzt zsebeli befele.

Gyerekkoromban emlékszem hogy sajnos a kisöcsémnek baba koraban daganatja volt. A templom gyűjtött adományt. Össze is gyűlt 700 ezer forint a műtétre meg ilyenekre. A pénzt pedig a faluban élő köc.sög zsidók bemarkolták maguknak az önkormányzatban mondván hogy nekünk nem kell az a pénz ők továbbítják majd a kórháznak. A pap nyílván nem akarta szó nélkül hagyni de inkább eltanácsolták őt a falunkban lévő templonból.

A szüleim eladtak mindent amit csak tudtak még hitelt is vettek fel szinte földönfutóvá lettünk akkor de nem érdekelt minket hisz az öcsém él és virul ennek már 20 éve és remélem így is lesz élete végéig még vagy 100 évig!


Volt hogy adományoztam egy szervezetnek kb 1 millió forintot rengeteg konverzes ételt, ruhákat és játekokat a gyerekeknek (gyűjtésből jött ennyi minden össze) aztán mikor 2 hét mulva mentem semmit se kaptak meg a gyerekek. A fejesek azt mondták másik helyre kellett vinniük mert ott magyobb szükség volt rá. A gyerekek meg szinte éheztek lehetett látni rajtuk meg szakadt ruhákba voltak. Undorító némelyik ember és az ilyen nem halmeg jó sokáig élősködik mások kínján.

2022. febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyám 30 évig vállalkozó volt, 2003 vagy 2004 karácsonyán befulladt (Neocitranra). Az ügyeletes azért nem kért mentöt, mert van személyautónk. Majd megfulladt, de nem. A kórházban úgy fogadták, hol az oxigén, és hol a mentö!? Hogy mi lett a beutaló dokival nem tudom, de mentöknek sem adakozok. Kupakot gyűjtöm, azt szokták beteg gyerekeknek vinni beváltani. Pénzt ritka esetben adok, csak ha tudom, hogy jó helyre megy.
2022. febr. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyermekrák alapítvány botránya óta NEM!

Nem szeretném Balogh "apuka" és hasonlók luxus- mercedesét és egyéb körülményeit finanszírozni...

2022. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!