Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az amit a leendő gyermekete...

Mi az amit a leendő gyermeketeknek meg szeretnétek adni, amit nektek a szüleitek nem biztosítottak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Hogy olyan országban élhessen ahol nem jellemző a korrupció, a haveri kapitalizmus, meg a nagy és egyre bővülő társadalmi szakadék. A szüleim maguk javasolták hogy én ne kövessem el ugyanazt a hibát mint ők, hogy olyan országban maradtak.
2016. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tila13 válasza:
Errol regenyt is irhatnek,de megis azt mondom ha egeszseg van minden van. Gyujtenek egy kis penzt kimennek nemetbe utanna meg 3 honap utan vinnem a csaladomat is.
2016. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Mindenkeppen fontosnak tartanam a matematika megkedveleset es elsajatitasat. Kicsi koraban mar tobbet szamolni jatekbol mint ugy egy atlagos gyerekkel. Altalanos iskolas koraban pedig heti 1x matektanar hogy konnyen tudjon 5-os lenni belole es ne utalja a tantargyat. Persze mindezeket ugy, hogy ne terhelje le a gyereket, meg kiskorabancsak jatekosan :)

Nekem az a meggyozodesem, hogy ezzel az alaptudassal lenyegesen meg tudom konnyiteni az eletet. Ertsuk azt az egyetemi tanulmanyaira, vagy csak siman egy hitel felvetelere(nem tudjak majd atvagni remelhetoleg).

Szivesen varom a valaszommal kapcsolatos velemenyeket is!koszonom szepen :)

2016. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is ezt az országot, ha tehetném soha nem mutatnám be neki. Innentől lehetne tervezni...
2016. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretet, ölelés, lakás.
2016. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden van.

Nevelés, példamutatás, tanítás (életre nevelés), beszélgetés.

Ezek azok amik extrémen kimaradtak nálam.

2016. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom kilógok a sorból, de én úgy érzem, a szüleim mindent biztosítottak a számomra, amire szükségem volt. Mind érzelmileg, mind szellemileg, mind anyagilag.

Talán egyetlen dolog van, amire jobban figyelnék: ha több gyerekem lenne, próbálnám úgy alakítani, hogy tényleg jóban legyenek. Bár szerintem az, hogy a testvéremmel való kapcsolatom nem az igazi, az nem a szüleim hibája.

2016. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretetet, bizalmat, stabil érzelmi hátteret és egy ajtót, amit bármikor magára zárhat.
2016. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!