Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy valaki...

Jártatok már úgy, hogy valaki letagadta a betegségét?

Figyelt kérdés
Pl olyan ami fertőz, nátha megfázás influenza covid stb

2022. febr. 11. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem is egyszer. Szépségszalonban dolgozom, mindig van, aki próbálkozik ilyennel.

Így lettem covidos is... A kolléganő bejött betegen, próbálta titkolni, de nem ment neki. Másnapra én is elkaptam.

2022. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Én amikor covidos voltam leszartam ki kapja el, ugyanúgy jártam bolttól kezdve mindenfelé
2022. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es hogyan próbálta titkolni, milyen tünetei voltak?
2022. febr. 11. 10:40
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Magyarországon az összes idióta kollégám, aki "megfázással" bejött melózni, aztán egy héten belül kb mindenki elkapta.


Svájcban a mostani melóhelyen jár 3 nap sick day, és ha pl. csak a torkod kapar vagy tüsszögsz, akkor a főnök az első, aki hazazavar, hogy pihend ki magad, de ne fertőzz körbe mindenkit.

2022. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

#3, elvonult orrot fújni, akkor köhögött, amikor ment a hajszárító, nem hozta ki a bögréjét az öltözőből, ahogy szokta, mert nem tea volt benne,hanem neocitran. Amimor rákérdeztünk, akkor is csak kapart kicsit a torka, meg biztos csak megfázott...

Ez volt egy pénteki napon. Este elment a covid ellátóba tesztre, pozitív lett, akkor szólt a másik kollégának, de nekem, akivel egy műszakban dolgozott, nem szólt, hogy hello, covidos vagyok.

2022. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös dettó kb én is így kaptam el, legalább tesztelt :( Amúgy mennyi idő alatt jöttek nálad elő a tünetek?
2022. febr. 11. 11:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Nàlam másnap estére.
2022. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Veszekedtél utána vele, Amúgy szegény gyanútlan vendégek közül mennyien kaphatták el...
2022. febr. 11. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha ezt nem éri fel ésszel, hogy betegen nem megyünk dolgozni, pláne, ha kismama a lz egyik kolléga, akkor felesleges a szàmat jártatni
2022. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez mikor történt?
2022. febr. 11. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!