Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is szokott hányni a...

Más is szokott hányni a köhögéstől? Annyira szoktam köhögni (már évek óta van ez, nem újkeletű dolog), hogy a végén már hányok is.

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
És nem gondoltál rá, hogy ezeket a köhögőrohamokat kivizsgáltasd esetleg?
2022. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

orvoshoz kéne menni.

hörghuruttal nekem is volt hányingerig köhögésem, de az két-három hét volt

2022. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem random köhögőrohamok, hanem amikor beteg vagyok és köhögök, akkor köhögök annyira, hogy hányok.

Mondtam már orvosnak is: az előző háziorvosunk szerint ilyen nincs, mert ő még nem találkozott ilyennel (valóban nem hánytam a rendelőben) a mostani háziorvosunk meg azt mondja, hogy sokaknak van ilyen.

Az ismerőseim közül senki nem tud ilyenről, pedig van olyan, aki ha felső légúti megbetegedése van, akkor 1-2 napig csak a hányás a tünete, aztán lázasodik be, és olyan is, aki szagoktól hány.

2022. febr. 14. 11:53
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap 19:06: javaslom, akkor ne nézz híradót. Az saját döntésed, nem úgy mint a köhögés.
2022. febr. 14. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!