Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történt már veletek ájulásszer...

Történt már veletek ájulásszerű rosszullét iskolában vagy vizsgahelyzetben?

Figyelt kérdés

Vagy másokkal a környezetedben?


22L



2022. febr. 17. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
igen, iskolaban egyszer leesett a vernyomasom es majdnem elajultam. az ofo nagyon megijedt. ket alkalommal ket lany ajult el (az egyik alacsony vercukor miatt, a masik nemtudom). egyik se stressz miatt tortent
2022. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Általánosban. Fellépésre várva. Álltunk a lépcsőn, beszélgettünk,jókat nevetgéltünk, aztán egyszercsak közöltem az osztálytársammal, hogy nem látok elsötétült minden. A következő, hogy az egyik teremben térek magamhoz. Ekkor még nem tudtam, hogy IR-s vagyok és leesett a vércukrom.


Szakközépben betegen utaztam haza a kollégiumból. Már nem tudom év eleje, vagy vége volt, csak azt, hogy pokoli meleg volt aznap. A busz tömve volt, így csak állni tudtam. Előttem egy borzalmasan izzadtságszagú emberke, másik oldalamon egy pacsuli édes parfümös nő.. Jött a nagy kanyar én meg összerogytam.


A harmadik eset amikor valami hatalmas fizikai fájdalom ér. Amúgy baromi magas a fájdalomküszöbőm, de a hirtelen fellépő fájfalomra a szervezetem ájulással reagál. Ájultam már el wc-n (bélgyulladásos vagyok) inszalagszakadásnál (nem 1x)

2022. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Általános iskolában elájultam párszor, utólag jöttem rá, hogy a vércukrom eshetett le. Mindig olyankor történt, amikor állni kellett sokáig (ünnepség), meleg volt és éhes voltam. Azután már az osztályfőnök engedélyével ülhettem a padon ünnepségek alatt. Még két lány osztálytársamra emlékszem, akik egyszer hasonlóképpen elájultak.

A későbbiekben már mindig odafigyeltem rá, hogy rendszeresen egyek és ha nem éreztem jól magam, gyorsan leültem, ittam vagy ettem valamit. Így nem ájultam el többször. Én is IR-es vagyok amúgy.

2022. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!