Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vissza menjek a koleszba így?

Vissza menjek a koleszba így?

Figyelt kérdés
sz@rul vok, gyenge, náthás, fáj a torkom meg a fejem meg van egy kis hőemelkedésem... de egyszer szétráz a hideg utána meg melegem van... szerintetek?
2010. szept. 11. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne,másokat fertőznél csak meg,ráadásul ha nem kúrálod ki magad akkor később szövődmény is lehet
2010. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj,de előtte látogasd meg a könyvtárat és vedd ki a magyar helyesírást.Pá.
2010. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem se! Suliba úgysem mennél be, akkor meg minek ott ülni a szobában betegen, és fertőzni a többieket?

Inkább maradj otthon, pihend ki magad, gyógyulj meg teljesen, majd egészségesen menj a többiek közé!

2010. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koleszba kaptam el.. mindenki beteg... (a barmok kíméljenek pls... se erőm se energiám a hülyeségekre.. lehet tényleg nem kéne visszamennem.. de a szüleim nem örülnének neki.. legalább 38-40 fokos lázamnak kell lenni hogy ők is megengedjék..
2010. szept. 11. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!