Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki rendszeres véradó itt?

Ki rendszeres véradó itt?

Figyelt kérdés

Mi az indíttatás, mi óta adsz vért, hányszor adtál már vért életed során?


Arra is kíváncsi lennék aki adhatna mert egészséges, de valamiért mégsem ad vért mi ennek az oka?


Ha nem lennének önkéntes véradók sok betegen és balesetet szenvedett személyen nem lehetne segíteni és már nem élhetnének.


(A korosztály meghatározása nem véletlen, alatta és felette nem lehet vért adni.)



#férfi #nő #vér #véradás #donor #önkéntes véradás
2022. febr. 25. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10 Miért van aki szereti, ha szúrkálják? Nem azért ad valaki vért, mert szereti hogy szurkálva lesz.
2022. márc. 21. 23:08
 12/12 SAMpernatural ***** válasza:
79%

június 7én lettem 18éves; június 17én már mentem a véradásra, az sem érdekelt hogy aznap volt egy vizsgám és nem tudtam wc-re menni. Igaz hogy akkor nem sikerült és aztán augusztusban is volt egy sikertelen véradásom, De decemberben meg volt az első sikeres véradásom :D

4nap múlva megyek a (remélhetőleg)2. sikeres véradásomra

2022. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!