Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez az úgymond fura...

Katus2378 kérdése:

Miért van ez az úgymond fura jelenség?(Xd)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jó estét mindenkinek!

Néha a barátnőimmel is elgondolkozunk ezen...

Miért van az , hogy fent vagyok sokáig és reggel pl.:6-kor felkelek és tök friss vagyok?

Ezt nem tudom felfogni.

Mert máskor mikor lefeküdtem 9-kor és felkeltem 6-kor nagyon fáradt voltam...

Amúgy meg jó alvó vagyok.

Válaszoljatok minél többen , köszi!

:)



2022. febr. 25. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te most álmodol
2022. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok minden befolyásolhatja, hogy mennyire sikerül kialudnod magadat, nem csak az alvással töltött órák száma.

Az egyik például a hangulat. Jobb hangulat esetén kevesebb alvás elegendő lehet, ha valami izgalmas lesz másnap (jó értelemben, nem stresszes) akkor simán lehet, hogy reggel korán kiugrasz az ágyból teljesen kipihenten.

Az is számít, az alvási ciklusod melyik részén ébredsz ép fel. Ha ébresztő órára kelsz, random történik, vagyis nagy eséllyel mély álomból kelt fel, így nem érzed magad kipihenve. Ha ébresztő nélkül kelsz, a szervezeted akkor fog ébreszteni, amikor ép felszínes alvási ciklusban vagy, és kipihentebb leszel.

2022. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm a válaszod!

Ment a zöld!

:)

2022. febr. 27. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia én eléggé rossz alvó vagyok de amióta elalvásig cirógat a párom azóta

állítólag éjjelente dorombolok.

2022. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!