Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székletürítés után tisztítok,...

Székletürítés után tisztítok, de utána újrapiszkosodik. Mitől?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy régebben is így volt-e, de mostanában vettem észre, hogy székelés után ha teljesen tisztára törlöm magam, az utána lévő 10-20 percben újra lesz törölni való, amit ha nem teszek meg, akkor az alsóneműre kerül és egy folt lesz, de nem olyan nagyon látható mértékben. Ez szinte csak a székletürítés utáni percekben fordul elő, máskor már nem, vagy talán csak nagyon ritkán elvétve. Emiatt utána 10 perccel újra megyek törölni, már csak azért is, hogy megvizsgáljam, van-e újra törölni való, de nem mindig van.


Ilyen másoknak is van? Vagy ez valami probléma következménye? Mit lehet tenni?



2022. febr. 27. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek izzad a popója. Az felvizezi a szárazanyagot.
2022. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Nálam is így van. Munkahelyen nem tudom kimosni a seggem és ott én is így járok. Esetleg próbáld ki hogy nedves törlőt is használsz a végén.
2022. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azta, nekem is ez van! Januar ota! Megmosom alaposan es megis olyan a fehernemu!!!
2022. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiirtam errol egy csomo kerdest mar, keress ra!
2022. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!