Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan multivitamin,...

Van olyan multivitamin, amiben normális mennyiségben van c/d vitamin, stb.?

Figyelt kérdés
És lehetőleg, amiből naponta 1-et kell bevenni, nem horribilisen drága. Amiket lehet kapni, azokban nagyon kis mennyiségben van c-vitamin pl, olyan keresnék, amiben azért több van. (Pluszban nem szeretnék bevenni.)

2022. febr. 27. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz "normális mennyiség" alatt? Felteszem, ha az átlag multivitaminban lévőt kevésnek találod nem az NRV 80 mg-ot.
2022. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A BioCo C+D Duo Retard 1000 mg C- és 2000 NE D-vitamin, annyira örültem amikor felfedeztem, hogy ilyen is van. 3000 Ft körül van 100 db, ami szerintem rendben van.

Ha többfélét szeretnél, olyat nem hiszem, hogy fogsz találni, amiben normális mennyiség van ezekből is plusz van benne minden más is. Mindenesetre ezek a legfontosabbak ilyen időben, jó esetben a többit táplálkozással beviszed.

2022. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én GAL multit szedek, itthon szerintem ez a legoptimálisabb és jó minőségű is.
2022. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt találsz ilyeneket, ill. a WTN is ilyen, de horror ára van. [link]
2022. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!