Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen köhögés érzés, meg...

Ilyen köhögés érzés, meg ilyen "szívverés" érzés mitől van? szorongás?

Figyelt kérdés
Néha mintha nagyot verne a szívem, és még köhögnöm is kell.
2022. febr. 28. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szépen eldöntöd magadban. Ideges vagyok most? Van miért aggódnom? Ha szépen megpróbálom elcsendesíteni, kiüríteni az elmém, akkor is jelenkeznek a tünetek?

Lehet szorongás, de lehet persze kardiológiai, vagy egyéb dolog is. Ha nem múlik, orvos.

2022. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nem volt, nyugodt állapotban videót néztem.
2022. febr. 28. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez tipikus pánikroham. Simán jöhet a semmiből is, vagyis elsőre nem tudod az okát, később meg már a rohamtól való félelem váltja ki. De a jó hír, hogy csak az agyad generálja, semmi fizikai bajod nincs és le is tudod állítani/megfékezni.
2022. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké,de megszüntetni hogy tudom?

Volt egyéb tünetem is, nem tudom az okát.

2022. febr. 28. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy folyamatosan tudatosítod magadban, hogy ezt a saját agyad generálja, éépen ezért le is tudod állítani. Te irányítod. Először nehéz, aztán jön az áttörés és utána soha többet nem fog előjönni.
2022. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom
2022. febr. 28. 20:03
 7/7 anonim válasza:
Üdv! Esetleg ez a probléma gyakran előfordul vagy csak egyszeri alkalom volt? Meg ha nyugalmi helyzetben jelentkezik, lehetséges, hogy valamilyen szív és érrendszeri eredetű probléma lehet, érdemes ekkor háziorvoshoz fordulni, ott csinál rutinból egy ekgt úgyis.
2022. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!