Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most hogy hétfőtől nem kell a...

Most hogy hétfőtől nem kell a maszk, mikor fogják újra elővezetni?

Figyelt kérdés
Nyílván mindenki számított rá a választások miatt. Viszont szerintetek november fele megint visszafogják hozni, mint tavaly?

2022. márc. 3. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most van más, amitől jobban kell rettegni. Ha megoldódik az ukrán válság, akkor minden bizonnyal ősztől újból kell félni a covidtól.
2022. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg képtelenek vagytok arra, hogy valaminek örüljetek...??


Már most neki kell állni keseregni, hgy "jajj, de mi lesz novemberben..."


???

2022. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 qkker1 ***** válasza:
93%
Most itt van az orosz-ukrán háború, nem kell más pánikkeltés, majd ha lenyugszanak a kedélyek, akkor újra jön a covix!
2022. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Én tudtam hogy ez lesz:D Jönnek a választások és be kell a barikat fűzni hogy ismét a bolondra szavazzanak🤣🤣

Tartana még a mizéria ha nem jönne el hamarosan április 3-a :P

Érdekes most nincs a hiszti hogy jönnek a menekültek és mennyi sz@rt behozhatnak esetleg :D Én mondjuk nem vagyok hipochonder nem azért mondom csak ez olyan érdekes számomra.Ettől biztos nem fogok egy hátast dobni.

Így is úgy is legkésőbb nyáron ugyanez lett volna.A mézes madzag módszer nem válik be mindenkinél

2022. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem már a választások után. De ősztől fixen, az már borítékolható. Nyilván én is biztosra tudtam, hogy márciusban eltörlik a választások előtt.
2022. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 everlight ***** válasza:
45%

2.Nem azon múlik a boldogság hogy kell vagy nem kell maszkot hordani.

Majd a választások után úgy is bezáratnak mindent.Elvégre a választás is tömegrendezvény.

2022. márc. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!