Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejetetejére állt a világ?...

Fejetetejére állt a világ? Államiba előbb kaptam időpontot mint magánba?

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem államiba júnira kaptam. Mondom uhh az késő. Akkor megye magánba. 5 telefon után feladtam azt is. NYÁR VÉGÉRE ÉS ŐSZRE LETT VOLNA IDŐPONT.


Mi lesz itt? Költözzünk mi is határontúlra?


2022. márc. 9. 10:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Valaki normális válaszolna a sok idióta unatkozósáska helyett?
2022. márc. 9. 12:17
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11: mire akarsz választ? Arra, hogy költözzél-e...???


Tényleg nem értem, miért nem lehet válaszolni a 2-es kérdésemre...

Mert esetleg tudnék ajánlani olyan helyet, ahol már két hét múlva mehetsz... De amíg nem tudjuk, hogy endokringológia, vagy plasztikai sebészet (v. bármi más), addig nem lehet tanácsot adni.

2022. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12. Arra, hogy költözzön-e, én már írtam választ, de az sem tetszett neki :-D

Imádom az ilyet, aki választ akar, miközben valójában kérdést sem tett fel...

2022. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Na majd akkor én válaszolok neked, kérdező!


"Fejetetejére állt a világ?" Válasz: Igen.

"Államiba előbb kaptam időpontot mint magánba?" Válasz: Igen, a leírtak alapján előbb kaptál.

"Mi lesz itt?" Válasz: Erre a kérdésre esetleg egy jós tud válaszolni, ajánlom az ezo kategóriában feltenni.

"Költözzünk mi is határontúlra?" Válasz: Az is megoldás lehet.

"Miért nem lehet komolyan venni a kérdést?" Válasz: Azért, mert nem lehet a "kérdésedből" megtudni, hogy konkrétan mire vársz tőlünk választ.

"Ez komoly?" Válasz: Eléggé, senki sem nevetett.

"Valaki normális válaszolna a sok idióta unatkozósáska helyett?" Válasz: Igen, itt vagyunk, próbálunk, de nagyon nehéz, amíg te magad sem tudod megfogalmazni, hogy mire is szeretnél választ kapni.


Kérdező, ez az összes kérdés, amit eddig feltettél, válaszoltam mindre, rendesen.

2022. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

13: na igen....


És a legelső kérdésére pedig: NEM állt fejetetejére a világ.


A kérdezőnek el kéne menni Angliába, és szétnézni az állami eü -ben.... Na lenne nagy visítozás! :-D

2022. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szép lassan átszoktak az emberek a magánba... A covid alatt az állami eü gyakorlatilag megszűnt. Maradt a telefonos távgyógyítás, amin a Budapest tévében jót nevettünk húsz éve...

Plusz egy csomó orvos átállt csak magánra, odavíve nagyon sok pácienst.

Szóval; ilyen érdekes esetek is előfodulhatnak, mint a kérdezőé.

2022. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!