Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a horkolás ellen?

Mit tehetnék a horkolás ellen?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és egy fél éve elkezdtem rendszeresen horkolni, de nagyon hangosan. Barátom van, és bár őt nem zavarja, nekem nagy kínos, ráadásul kollégista is vagyok. :S Hogy szüntethetném meg?
2010. szept. 12. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Na erre én is kíváncsi vagyok.Velem kb ugyanez van.A férjemet nem zavarja, de a múltkor kórházban voltam és igaz csak egy szobatársam volt és sajna nem a legtapintosabb fajtából, így minden reggel meg ahányszor a nap folyamán elszundítottam közölte, h nagyon zavaróan horkolok.Nem bunkó stílusban mondta, de egy idő után már nem tudtam nem megbántódni rajta és rohadtul idegesített, már aludni is alig mertem:( Ráadásul holnap fekszek be megint mert napokon belül szülök.Frankó lesz, főleg ha többen leszünk egy szobában :(:(:( 26/L
2010. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a terhesség alatt normális, de nekem 19 évesen? :S És tényleg csak nemrég kezdődött.
2010. szept. 12. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a gégész azt fogja mondani, hogy orr sövény ferdülés.Én is így jártam. Rábeszélésére hagytam magam megműteni, iszonyú volt.Fájdalmas kinzás.Azóta csak kicsivel horkolok jobban.53/N.
2010. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám.Kinos nagyon, ha idegen helyen alszok, mert tudom, h horkolni fogok.A párom már megszokta,őt nem idegesiti.

Hogy mit lehet tenni? Jó kérdés..én is tehetnék ellene, ha tudnám.Javasolták az orrsövényműtétet, de meggondoltam magam, mert rémeket hallottam róla:(

Van patikában horkolás elleni tapasz/szer.Talán segit.

Van akinél a fogyás is segit, ill. ha elalvás előtt csak keveset eszel,nem iszol alkoholt.

Nekem semmi se használ, csak a műtét,azt meg nem vállalom be.

Közben meg olvasom, h a horkolás hosszu távon miket okoz: magas vérnyomás,cukorbetegség,fejfájás,stroke-ra való hajlam..jóég!:(((

Nekem mindig akkor volt kinos, mikor fiatalabb koromban randiztam, és hát ugye az első közös együttalvás..nem volt egy romantika..

20 éves koromtól horkolok.


49/N

2010. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Orrsövényferdülésem van, igen, de a legtöbb fórumon azt olvastam, hogy nem segített a műtét. Ráadásul levegőt is kapok az orromon, semmi gondom vele, nem kínzom magam a műtéttel.
2010. szept. 13. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!