Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyerekek ez az omikron ha ez...

Gyerekek ez az omikron ha ez az ez kibirhatatlan?

Figyelt kérdés

3 - 4 napja eszmeletlenul faj a torkom, borzasztoan nem tudom leirni, hihetetlen. Minden egyes nyeles olyan mintha beton lenne a torkomban es horzsolja a nyalkahartyat.


Volt laz, volt kohoges, volt izuleti fajdalom, de ezek elmultak 1 - 2 nap alatt, cserebe a torokfajdalom 10x olyan sz*r lett!


Ha nektek is volt omikronotok nektek meddig tartott meg milyen tunetek voltak a legsz*rabbak?



2022. márc. 12. 11:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

egyik fajdalomcsillapitobol szedek 3x1 a masikbol 1x1 es igy is alig birom ki.


Eszmeletlenul faj, budos eletbe nem tapasztaltam meg ilyen sz*r fajdalmat...


Nem tudok aludni, nem tudok enni inni, nyelni sem inkabb kopok agy melletti poharba minthogy nyeljek annyira faj ez a sz*r..

2022. márc. 12. 11:17
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Ez tüszős mandulagyulladásnak hangzik inkább. Volt benne részem, borzalmas.
2022. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2


Lehet, de pozitiv tesztem lett COVIDra, szoval nem tuszos mandulagyulladas.


Mellesleg a mandulaim teljesen rendben vannak, egyaltalan nem nagyok, nem feherek.


Csak az egesz torkom full piros...

2022. márc. 12. 11:29
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Mindenkinél másként jelentkezik, neked peched volt, de az emberek többsége nevetve átvészeli. Nekem három napig volt lázam, torok- és fejfájásom, aztán mintha elvágták volna. Egy ideig még kevésbé éreztem a szagokat, de ez egyáltalán nem volt zavaró. Ezért kár volt a fél világot lezárni.
2022. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Hát nem irigyellek.
2022. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4


Azert ez nem igaz hogy nevetve atveszelik.


Utananezve kb majdnem minden embernel mas a legsz*rabb tunet.


Valaki iszonyu faradt lett es nem tud semmit csinalni, valakirol olvastam hogy eszmeletlen hanyingerei voltak nem tudott aludni, egy masik reddit kommentben valaki arra panaszkodott hogy ugy fajtak az izuletei meg a valla hogy ugy szedte az fajdalomcsillapitot mint en de semmit nem hasznalt..


Haverom is azt mondta eszmeletlenul fajt a hata, hogy keszuljek fel nagyon sz*r lesz.

2022. márc. 12. 11:34
 7/16 anonim ***** válasza:
1%
Jaj ne kényeskedjetek már. Egy sima nátha miatt ekkora cirkuszt. Az influenza rosszabb volt mint ez a kis semmiség. Persze ha rettegsz miatta és bevonzod a bajt, akkor jönni is fog.
2022. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
Hát nem tudom, de az én ismerősi körömben senkit sem viselt meg a covid, mindenki röhögve átvészelte minimális tünetekkel, vagy tünetmentesen.
2022. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet nektek csak natha volt meg influenza?
2022. márc. 12. 12:02
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
nekem február elején volt pozitív,a mai napig nehéz légzés,időnként száraz köhögés de mintha a tüdőm szakadna ki,és enyhe hőemelkedés...most kezdtem dolgozni de elég nehéz a gyengeség miatt.ráadásul úgy látom a főnököm lebegteti,hogy nem is voltam beteg,mert amikor nem mentem dolgozni a többieket gyorstesztelte,és negatívak lettek..napokban hallottam fél füllel,hogy akkor hogyan lehettem én beteg...nem könnyű!nagy úr a kapzsiság:((
2022. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!