Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők szerint mennyire szánalm...

A nők szerint mennyire szánalmas az a férfi, aki utálja a gyerekeket és a csecsemőket mert számára teljesen kibírhatatlanok és elviselhetetlenek?

Figyelt kérdés

Ez rám is jellemző. 32/F


Sikongatnak, összevissza hangoskodnak, nemrég amikor a vonaton ültem és ez mellett a kisgyerek felrakta a talpát az ablaküvegre, majd elkezdett az ülésen ugrálni hangosan sikítozva. Inkább átmentem egy másik kocsiba ahol hangos csecsemősírás fogadott. Addig mentem amig csendes kocsiban helyet nem találtam. Szinte fortyogott bennem a düh, ha ide is jött volna kisgyerek vagy csecsemő, lehet hogy inkább a következő megállónál inkább leszálltam volna a vonatról. Soha nem akarok apa lenni, nem az én idegzetemnek való.



2013. júl. 7. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Te is voltál gyerek.. nem értem anyád miért nem lőtt le..
2013. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Amélia:) ***** válasza:
86%

Engem is tudnak idegesíteni:D nem gáz, hogy ez a véleményed, de azért ne hangoztasd :D


De idővel lehet változik, és feltámadnak az apai ösztönök...:D

:)

2013. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen hozzáállással ne is legyél apa :)
2013. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Én szeretem a gyrekket, nem lehet az ilyeneket felróni nekik.

Azért gyerekek, hogy csinálhassanak ilyesmit.

Nem rosszabb lene, ha én , felnőtt csinálnám ezt?

2013. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mivel én sem akarok gyereket, nem lenne ezzel bajom.

Feltéve persze, hogy nem bántja a gyerekeket.

28/N

2013. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudom érteni a hozzáállásodat, nem minden férfi való apának (ahogy nem minden nő sem való anyának).

Viszont egy ilyen férfival egy percig sem foglalkoznék, mert nagy vágyam a családalapítás.

De biztos találsz olyan nőt, akit hozzád hasonlóan ki lehet a világból kergetni a gyerekekkel.

24/N

2013. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem gondolkoznék sokat egy ilyen férfiről, csak szimplán elkerülném.
2013. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Engem is idegesítenek néha, de ha a te gyerekedről lesz szó úgy is másképp állsz majd hozzá mert az a tiéd lesz :-)
2013. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szánalmasnak nem szánalmas, de egy ártatlan gyerekre használni az utálom szót szerintem erős. Én azért kerülnélek el, mert ennyire ellenséges vagy, nem azért mert nem akarsz gyereket.
2013. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítenek a kisgyerekek.Én is ugyaezt csináltam volna. 29/N
2013. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!