Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendszeres füves cigi mennyire...

Rendszeres füves cigi mennyire káros?

Figyelt kérdés
Barátom rendszeresen szívja van hogy naponta. Már több mint egy éve, ő nem érez semmit utána soha csak egy kis nyugtató hatással van rá. Viszont én nagyon aggódok hogy ez ennyire rendszeres nála. Én semmit nem veszek soha észre egyébként belőle tényleg nem látszik rajta semmi.

2022. márc. 15. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 19 éve szívom. Én függő vagyok, és ez segít elmenekülni a problémák elöl. Elég drága is. Volt ismerősöm aki már tüdőrákba meghalt. Persze az is gáz hogy egy csomó dohánnyal szívjuk, néha dekkezünk mert dohányra már nem marad pénz. A lényeg hogy tisztán szívva szerintem nem olyan gázos. De van aki gázosan szívja (mint mi).
2022. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Buta lesz tőle hosszútávon.Nagyon buta...
2022. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na meg mi számít rendszeresnek? Mi napi 2-3 gézát eltolunk azért. Ez elég megterhelő a tüdőnek. De hát nincs mit tenni, mert erre elég gyatra a minőség.
2022. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Buta a piálástól lesz az ember. A fűtől kissebb memória problémák vannak. De kb 10 évre kivetítve össze hasonlíthatatlan az alkohollal
2022. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát akár hiszed akár nem butább leszel mint a piától.Haverom 20 éve tolja.Nagyon okos srác volt,mostmeg...ilyeneket mond hogy a veréb nem tud repülni csak ugrani.Sorolhatnám napestig.Csak pislogok mikor beszélgetnek.Ha mesélek valamit,másnap úgy adja elő hogy az vele történt meg.És tényleg úgyhiszi...egy veréb szintjére süllyedtek.
2022. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# Hát nem tudom mit szív a haverod, de hogy nem sima füvet hanem valami komolyabbat az biztos. Én egyetemi tanárt is ismerek aki rendszeresen füvezik és nem hülyült el tőle.
2022. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!