Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fültisztít...

Mi a véleményetek a fültisztító spray-ről?

Figyelt kérdés

Amit fültisztító pálca helyett kellene használni. Én is azt érzem, hogy már a pálca kevés, és azért gondolkodom, hogy kipróbálnàm a Mivolist például. Mi a véleményetek róla? Esetleg más fajta márka bevált?

21 éves vagyok, szóval nem szeretnék fül-orrgégészhez rohanni fülmosàsra, meg egyébként is félek az orvosoktól plusz el sem látnak, szóval ez felejtős.

Kérem csak olyan írjon, akinek van személyes tapasztalata!


2022. márc. 17. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátomnak időnként bedugul a füle. Neki ki szokták mosni. Nem gyakran, de kb. kétévente.

Próbálta a spray-ket. Nem jött be, és a fül-orr-gégészeten is mondták neki, hogy ne használja, mert csak ront a helyzeten.

Ha semmi problémád, akkor nem kell orvoshoz menned, és spray-t se kell használnod.

2022. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából füldugóval alszok évek óta, és azt vettem észre, hogy a bal fülem kicsit tompább, mint a jobb. Ebből gondolom, hogy nem ártana valamit kezdeni vele. De ilyen fiatalon szerintem kihajtani az orvos, hogy mit akarok én fület mosatni, na meg hiába van TB-m nem fog ellátni sem.
2022. márc. 17. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem fog kihajtani. Ez nem életkortól függ.

Miért ne látnának el? Érdemes lenne elmenni, mert lehet, hogy a füldugó okozott valamit. És egyáltalán nem biztos, hogy az a gond, hogy tisztítani kéne.

2022. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fülmosás nem fáj.
2022. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért nem látnak el, mert nincs oltási kártyám, és itt kizavar a pi csàba az orvos, ha az nincs.

Teszttel se lát el. A fogorvosom is elzavart teszttel is.

2022. márc. 17. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Tőlem sehol se kérték az oltásit. Se fogorvosnál, se máshol, ahol voltam szakrendelésen az elmúlt 2 évben (szemészet, nőgyógyászat).

Csak a bejáratnál kellett nyilatkozatot kitölteni, hogy nem vagyok beteg és nem kerültem kapcsolatba az elmúlt x napban igazolt covidossal.

Most meg már eleve nem kell oltási sehova.

2022. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, engem elzavartak. Ez van, ilyen helyen élek, még a magánorvos is elzavart, másik magánorvos meg kérdezte oltva vagyok-e, és mikor megtudta nem, akkor rám tette a telefont. Ilyen többször is történt.

Mindegy, nem érdekel. Nem ez volt a kérdés.

2022. márc. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!