Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor oltathatom be magam, ha...

Mikor oltathatom be magam, ha 1,5 hónappal ezelőtt átestem a covidon?

Figyelt kérdés
Megköszönném, ha nem jönnének az oltásellenek kötekedni. Olyanoktól kérek tanácsot, akik már átélték ezt a helyzetet, és tudnak nekem segíteni. Köszönöm!

2022. márc. 21. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hiába kötöd ki, hogy oltásellenesek így vagy úgy... Minek oltatod be magad a 2019-es rég kihalt törzs ellen, ha nemrég átestél az aktuálison? Gondolkozni kéne néha. Most európában mindenhol elfogatják az átesettségi igazolványt is.
2022. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Az oltás nem törzs specifikus,az oltásellenesek már ennyit sem tudnak? Buta nyomik
2022. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapból nem terveztem beoltatni magam 3.-kal is, csak külföldi utazás miatt kellene. Már eltelt a 9 hónap az előző oltásom óta, ott azt írják, akkor már "lejártnak" számít az oltási igazolványom. Vagy a másik opció az átesettségi igazolás, de nekem olyanom nincs. Vagyis nem tudom, honnan tudnék igényelni.
2022. márc. 21. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Kormányablakban igényelhetsz ha jól tudom.Oltást inkább mellőzd de persze te döntessz.
2022. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha pozitív PCR-rel igazolt a fertőzésed, akkor simán az ügyfélkapun le tudod tölteni az uniós igazolást.
2022. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként meg bármikor beoltathatod magad, orvosi indok nincs a várakozásra. Kezdetben z oltóanyag spórolás miatt volt ez a szabály.
2022. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg 3 hónap.
2022. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint úgy ajánlott.
2022. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!