Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki még mindig maszkot vesz...

Aki még mindig maszkot vesz fel, (tömegközlekedésen, boltban, utcán) az mikor teszi le, soha?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 05:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Már nincs virus
2022. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Mi bajod van ezzel. Ázsia több országában évtizedek óta bevett szokás, hogy aki csak kettőt köhint, maszkot visel. Udvariasság, figyelmesség.

Én szeptember közepétől kezdtem el FFP2-es maszkot viselni és felette még sebészmaszkot is. Utóbbit naponta cseréltem. És igen, és igen! Én is olyan félkegyelmű vagyok (csak hogy boldog legyél), aki egy átvészelt betegség és három oltás után is minden kényszer nélkül megtette. És az is igaz, hogy minden óvintézkedés ellenére az első után 11 hónappal, a harmadik oltás után 2 hónappal újra megbetegedtem. Kézfertőtlenítőt annyit használok, amennyiből más megfürdik tetőtől talpig.

De ezzel én ártok neked? Bárkinek? Mond meg, legyél olyan jó, hogy neked miért olyan nagy gond ez?


***

Vannak emberek, akik akkor sem vennének maszkot, ha főbelövés járna érte. Más meg a saját autójában (nem taxi, nem futár stb.), egyedül ülve is maszkot visel. Egyiket sem értem.

2022. márc. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Mivel a sok degenerált simán a képembe köhög (igen, minden influenzaszezonban hordom pont ezért), meg mert mellesleg száll a pollen is ezerfelé.
2022. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%
12: esetedből is látszik, sem a maszk, ráadásul duplán, sem az oltás, sem a fertőtlenítés nem ér sokat együtt se. Ilyenkor nem gondolkodsz el, hogy teljesen felesleges ez a macera?
2022. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
14. De. És a biztonsági övet sem kötöm be, mert úgyis meghalok. Soroljam még?
2022. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%
Én is felkapom néha, mikor nincs rajtam smink
2022. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De hat nem azt mondtak a tv-ben, hogy a maszk csak akkor mukodik, ha a masik is viseli?
2022. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem ezt mondták. De ezt te tudnád magadtól is, ha picit logikusan belegondolnál
2022. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17 Az a sebészire igaz. FFP2-re nem.
2022. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!