Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jövő héttől pszichológushoz...

Jövő héttől pszichológushoz fogok járni, de nem szeretném, ha a barátaim megtudnák. Mit mondjak, hova megyek? Több lent.

Figyelt kérdés

Ne kérdezzétek, légyszi, miért járok pszichológushoz, és azt se, miért nem akarom elmondani nekik, mert elég kínos.

Szóval a barátaimmal kb. minden nap eljárunk ide-oda, egymáshoz, vagy moziba, kávézóba, teázóba... ilyen helyekre. Biztos feltűnne nekik, ha minden héten szerdán azt mondanám suli után, hogy "bocs, megyek haza". (Ezt így higgyétek el nekem, légyszi, ne kérdőjelezzétek meg, tudom, hogy feltűnne nekik, és kérdezgetnének, aztán megsértődnének, ha nem mondom el.) Szóval mit mondjak, hova járok? Valami különórára? Vagy mi? Ötleteket pls.!

(Nem jó ötlet: tánc, vagy akármilyen edzés, mert tudják, hogy nem szeretem az ilyen dolgokat, plusz feltűnne nekik, hogy nem viszek cuccot. Nyelvóra szintén kizárva, mert most tettem le a nyelvvizsgát, úgyhogy nem kell foglalkoznom ilyennel.)

Köszi minden ötletet! :D


2010. szept. 14. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A szomszéd néni kutyáját sétáltatod, mert megkért rá.

Amúgy meg én nem magyarázkodnék a helyedben, dolgod van és kész. Nem vagy köteles mindenről beszámolni.

2010. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy 15 éves vagyok... ha ez megváltoztat valamit... bár nem hiszem :D
2010. szept. 14. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most nyelvvizsgáztál, mond azt, hogy te adsz nyelvórát egy kis zsebpénzért heti 1x.
2010. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!