Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tegyem le a kávét?

Hogy tegyem le a kávét?

Figyelt kérdés

1.5 hetet bírtam nélküle, most itt kortyolgatom a kávém😅

Nélküle egész nap rossz kedvem van, fáradt vagyok, annyira, hogy ha egész nap aludnék az sem lenne elég kipihenni magam.. Sőt, minden reggel tök depressziósan mentem dolgozni, volt hogy majdnem elsírtam magam.🤷‍♂️

Ezt hogy lehet elkerülni? Abba akarom hagyni a kávézást, de nem megy. A cigit bezzeg sikerült egyik napról a másikra abbahagynom.



#függőség #kávé #Meghalok nélküle #Csak ő van nekem😂
2022. ápr. 5. 05:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
de miért kéne abbahagyni? a kávé jó
2022. ápr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem. Napi 2-3 csésze kávé eléggé pozitív hatással van testünkre.


Csak a hülye bagósok asszociálják mellé a cigit, mondván " a kávé is ugyan olyan kártékony, mert kávé mellé cigi vaó"

2022. ápr. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A koffein elvonás általában 2-3 nap, de nagyon max. 9 nap. Ha 10 nap után is van panaszod, az nem a koffein elvonástól van. A depreszzió lehet mástól is.


Hogy kell letenni? Többet nem iszol. A kávé nem okoz annyira durva függőséget.

2022. ápr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne igyál több kávét

akaraterő kérdése a dolog


segíthet ha ténylegesen ki is alszod magad és nem szokszo hozzá, hogy a kv ideiglenesen ébren tart

én köszönöm megvagyok kv nélkül több mint 30 éve, 2 munkahellyel, férjjel, 3 gyerekkel

2022. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cigit letetted, az jó. A kávét minek?! Bizonyítottan sok jótékony hatása van, káros meg alig.
2022. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 én az íze miatt iszom. simán alszom tőle
2022. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan, hogy ki ne löttyenjen.
2022. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!