Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tegyem magam rendbe hétfőig?

Hogy tegyem magam rendbe hétfőig?

Figyelt kérdés

A héten kialakult nálam valami megfázásos valami, vagyis annak indult, de már hangom alig van, másodpercenként köhögök mert érzem hogy szakadna fel valami de nem tud, vagy trüsszögök olyanokat hogy csodálom hogy még nem az agyam repül ki...

Vagy ha nem trüsszögök az orrom vagy el van dugulva vagy folyik. Tegnap is a suliban több tanár kérdezte jól vagyok-e mert fehérebb voltam mint a fal. Anyám meg rámparancsolt hogy ma nem megyek sehova mert ez így nem állapot, így inkább itthon maradtam. A doki ugye nem opció jelenlegi helyzetben, de nemhogy a telefont se veszi fel, még az emailre sem válaszol. Szóval a patikus tanácsára vettünk valamit, de nem érzem hogy javulnék, pedig szeretnék hétfőn menni már:(



2020. okt. 9. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Acc, neocitran sok meleg mezes tea kohogesre vannak mar veny nelkul is gyogyszerek
2020. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Neked egy covid teszt kéne. Így ne menj suliba. Jól vagytok? Ha nem covid akkor is iszonyú bunkóság megfertőzni az osztálytársaidat. Hívj más orvost a rendelőből ha a tiéd nem veszi fel. Ne legyél már ilyen tehetetlen. Vagy hív a covid vonalat. Sehogy nem leszel egeshséges hétfőre ezt előre borítékolom. Elmondták világosan, hogy ilyen tümetekkel senki ne menjen iskolába!!! Mi nem érthető ezen. Fogyatékosok is vagytok?!
2020. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már előzőleg is tiszta takony volt mindenki más is, szóval szerintem teljesen mindegy ki-kit fertőz már.

Jaj már előre félek mi lesz később, köhintek egyet és már csak koronás lehetek? A többi betegség, megfázás, influenza meg megszűnt vagy mi?

2020. okt. 9. 11:07
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Natha az egy het.

Es nem covidos mindenki, dr ha njncs kezelve idoben, tuti halal. Maris van egy peldam erre sajnos

Natha nem

2020. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Biztos nem ilyen beteg mindenki abban az iskolában nem kell handabandázni. Azt meg nem tudhatod covid vagy sem amíg nem tesztelnek. Nem egyformák a tünetek! De ha meg lett mondva, hogy náthás tünetekkel ne menj iskolába akkor képtelen vagy ezt megérteni anyáddal együtt? Lehet van aki nem akar ugyan ilyen beteg lenni mint te. Ha már most ilyen önző vagy milyen felnőtt lesz belőled? Hogy jut egyáltalán az eszedbe? Ha nincs járvány akkor is parasztság és nem mentesít hogy más osztálytársad is ugyan ezt csinálja.
2020. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Maradj otthon amíg meggyógyulsz. Nem kell megfertőzni a környezeted.
2020. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor adjatok igazolást is, mert ez az egy nap oké, de egy hetet elég nehéz szülőivel igazolni úgy hogy az orvosok elérhetetlenek emiatt a káosz miatt.
2020. okt. 9. 12:41
 8/12 A kérdező kommentje:

Már bánom hogy egyáltalán feljöttem erre az oldalra, itt biztos mindenki otthon marad ha beteg 😂😂

Képmutató banda

2020. okt. 9. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz elérhetetlen 1 hétig. Ezt meséld valaki másnak. Ha anyukád betelefonál a suliba pedig nem lesz semmi probléma. Meg fogják érteni ebben a helyzetben. Az igazolást amúgy is akkor adod le mikir már mész nem előre. Addig előkerül az orvos is. Sehol nem 1 orvos rendel. Barkit hivhatsz a rendelőből ha a sajátodat nem tudod elérni.
2020. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miután minden oram igazolva volt, megis 12ben beirt a bizinyitvanyba az ofo nekem valamiert, mar szarnam me mai fejjel.

Nem ugy van meg ha eler bizonyos szintet, akkor osztalyozo vizsga?? Akkor sincs vege a vilagnak...meg jobb jegyed is lehet, mert bent ulsz egesz evben azert.


Volt osztalytarsam alig járt be, folyton logott, pasizott, sose lattam igazolast bemutatni, angol tanar küldte csak osztalyozora is. Mindez egy elit gimiben amugy.


Meg o bekerult egy jo egyetemre... az egeszseg meg ennel bőven fontosabb.


Persze, tudom h kozepsukuban oarasabb erre az ember, meg jobb is h ez ala van adva a lo tanar es szulo altal,de ez senkit se erdeklo teny.

2020. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!