Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire alacsony pulzus vagy...

Mennyire alacsony pulzus vagy milyen rosszullétek kellenek ahhoz, hogy az itt levők szerint is komoly legyen?

Figyelt kérdés

Hogy normálisan válaszoljatok, hogy elegendő legyen 1 kérdés, hogy mondjuk az érintett társak leírják a tapasztalataikat?

Mégis amúgy mire jó ez a kategória?


2022. ápr. 7. 11:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

10

Értem. Így már azért elég más a kérdésed. De ezt az elején is leírhattad volna.


Sokan vannak itt, akik napi 5 kérdést kiírnak, hogy alacsony/magas a pulzusuk/vérnyomásuk, most mi lesz.

2022. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
50..60 közötti pulzus nem feltétlenül kóros, van akinél ez a default. Ami a szívbillentyű-betegséget illeti, attól függ.. egy mitralis prolapsus pl nem kizáró ok semmilyen sportolásnál. Vérnyomás is alkati kérdés, van aki jól elvan 105-110-es szisztolés nyomással, más már szédeleg 120 alatt.. szóval teljesen egyénfüggő.
2022. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Azért írjuk ki, mert ki vagyunk borulva, elmondhatatlanul félünk, napi szinten rosszul vagyunk, az orvosok között egyre több a megbízhatatlan, infó semmi (pl arról, hogy milyen gyorsan romlik jellemzően a billentyűhiba) és keresünk SORSTÁRSAKAT. Itt meg az első kérdésünkre is csak bántást kapunk. Meg hogy 50 körül már jó a pulzus. Nem, nem jó, pláne mondjuk billentyű-elégtelenséggel.
2022. ápr. 7. 12:22
 14/22 A kérdező kommentje:

Én 100-as diasztolés vérnyomással élek.


Minden kirándulásnál rettegek, hogy a buszon legyen ülőhely... Ennyit erről.

2022. ápr. 7. 12:22
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Így van , itt nem érdekel senkit csak az említett sorstársakat a kérdés , ők tudnak érdemi információt adni de "sajnos" nagyon kevesen vannak , és már tele van írva a kérdés a : már megint te , pszichológus , nam unod még ? Stb trollkodásokkal. Miért nem lehet egyszerűen figyelmen kívűl hagyni a kérdést ha csak ilyen választ tudnak rá , ez nem válasz.
2022. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15 vok , egyébként engem itt kioktattak az oldalon , állítólag egy orvos - persze ki tudja , hogy 37- es pulzusra indokolatlanúl hívtam mentőt , ezeket itt nem érdekli a tünet se az érték , legjobb esetbe is csak azt kántálják menj orvodhoz , de az nem olyan egyszerű , az hogy megnyugtatnának hogy nekik is volt pk hasonló tünetük stb és hogy mit állapítottak meg elmarad azcesetek 98%-ában.
2022. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Legalább 10 kérdésem lenne az alacsony vérnyomásról, 10 a bradycardiáról (nekem per pill is az van) és 20-30 a billentyűelégtelenségről. Arról nem is beszélve, hogy volt jobb kamra megnagyobbodásom, arról is lennének kérdéseim. A többi 17-ben talált eltérést hagyjuk is ki, mert ellentmondások vannak a leletben, ezért is kell kiadnom 50 ezer forintot. Enni meg majd szárazkenyeret fogok.



Szóval egy érintett tud válaszolni a kérdések zömére, hogy nála hogy volt és már az hatalmas segítség.

2022. ápr. 8. 11:07
 18/22 anonim ***** válasza:
47%

Igen , minden tekintetben az lenne , ha ezek a "jóindulatu" válaszolók hagynák , mert teleírják és valamiért 10-15 válasz után már csak a többi kéretlen okoskodót vonza.

Nekem napi szinten leesik a pulzusom 50 - re , tegnap 49- re , 75- ről , és nem kapok magyarázatot csak gúnyolódnak .

2022. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azt azért jó volna, ha felfognátok, hogy ezek a problémák mennyire eltérnek páciensenként... Szóval ami a Kiss Zolinak van, annak lehet, hogy ugyanaz a latin neve, mint a te bajodnak, mégsem ugyan azt a kezelést kell kapnotok...

Véletlenül se keressetek egy jó orvost, akinek feltehetitek mind a 600 kérdéseteket, hanem sózzátok itt egymás agyát, hajrá.

Még jó, hogy a gyógyszerek többsége vényköteles...

2022. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Itt senki sem akarja magát öngyógyszerezni , egyszerűen releváns tapasztalatok nagyon hasznosak lennének , de valakiknek ez nagyon szúrja a szemét.
2022. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!