Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire alacsony pulzus vagy...

Mennyire alacsony pulzus vagy milyen rosszullétek kellenek ahhoz, hogy az itt levők szerint is komoly legyen?

Figyelt kérdés

Hogy normálisan válaszoljatok, hogy elegendő legyen 1 kérdés, hogy mondjuk az érintett társak leírják a tapasztalataikat?

Mégis amúgy mire jó ez a kategória?


2022. ápr. 7. 11:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi van? Mit szeretnél tudni?!

A kategóriával nincs gond, ellentétben az ilyen kérdésekkel...

2022. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon rosszul vagy, akkor orvoshoz kell menni. Itt nem fog kiderülni, hogy mi a bajod és meggyógyulni sem fogsz.

Ez pont olyan, ami sok mindentől lehet.

2022. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Megyek is 50.000 forintért, de miért nem lehet előzetes infót kapni?
2022. ápr. 7. 11:58
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Miről?? Semmi konkrétat nem írtál.

Pontos értékek. Gyakoriság. Mióta. Csak alkalmanként. Mindig. stb.

2022. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ébredés után meg rohamokban szinte minden nap előfordul 60 alatti, párszor volt már 50 alatti is, az egyértelműen rosszullétet okozott, de sokszor a 60 alattival is összefüggésbe tudok hozni rosszullétet. Ritkább, hogy álmosság SE és semmi sincs.

Pár hónapja biztos, de előfordult pár éve is, EKG-n is láttak ilyet.

A vérnyomásom meg mindigis alacsony volt.

Szívbillentyű-beteg vagyok, tudtommal emellett pont, hogy magasabb pulzusomnak kellene lennie, mondjuk 75-80.

2022. ápr. 7. 12:03
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez nem egy orvos válaszol oldal.

Azért. Laikus mit mondjon.

Orvos is csak leletekkel, anamnezissel együtt mond barmit

2022. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ha szívbetegséged van, akkor biztosan jársz rendszeres ellenőrzésre.

Szerintem ott minden kérdésedet felteheted.


Nekem is volt már alacsony, vérnyomásom és pulzusom is egyszerre. De nekem akkor egy betegségtől volt. De az egyszeri volt és ahhoz a betegséghez volt köthető. Szóval totál más ügy.

2022. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Akkor mégis mire való az oldal?



Amúgy csökkent terhelhetőségű vagyok legalább tinikorom óta.

Orvos szerint nem a szívhibám miatt.

Utánaolvastam, érintettek tapasztalatait találtam (nagy nehezen és keveset) és kiderült, hogy MINDENKI ugyanilyen fokú szívhibával csökkent terhelhetőséget tapasztal. Sőt, nem is igazán ajánlott az az intenzitású sport, amit én csinálok és a falmászás egyáltalán nem. Sőt, bizonyos fogorvosi kezelésekhez antibiotikum kell, szólni kell a fogorvosnak - ezt se mondta az engem vizsgáló kardiológus.


Na akkor mégis mi van?


Amúgy aranyat ér más betegek tapasztalata...

2022. ápr. 7. 12:08
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért sok mindent megkérdezek itt, de az életben nem gondolnám, hogy kardiológusra tartozó kérdéseket tegyek fel.


Olyat kérdeztem pl. hogy milyen csípés lehet a lábamon. (Fényképet természetesen mellékeltem.) Kaptam egy-két teljesen normális választ. Végül kiderült, hogy nem csípés volt, hanem egy gyógyszer mellékhatásaként jelentkező kiütés/seb, ami egyszerre viszketett is meg fájt is. Egyre több jött elő és egyre rondábbak lettek. Végül abba kellett hagynom a gyógyszert. De ezt már az orvos mondta, nem a gyakori népe.

2022. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

A két kardiológus felől meg is dögölhetek.... (Nem másodvélemény volt, hanem több év elteltével különböző belgyógyászok küldtek hozzájuk, másodvéleményt most fogok kérni)


Fogalmam sem volt, miért nem tudok 7 perc/km-n belülre menni, amíg az INTERNETEN nem olvastam el, hogy I. fokú billentyűhibákkal nem is kellene ezt várni, sőt, a sportra is oda kell figyelni.

Ahogy arról se, hogy legközelebb szóljak a fogorvosnak (pont gyökérkezelés előtt állok).

2022. ápr. 7. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!