Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen cipőt ajánlott álló...

Crazyxgirl kérdése:

Milyen cipőt ajánlott álló munkához? Napi ~10 óra. A sarkam szokott fájni leginkább, de a végén már az egész lábam. Én valami magasabb és puha sarkú sportcipőre gondoltam, de milyen fajta és milyen márka legyen?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az álló munka? Mert lehet fodrász is (aki javarészt valóban áll és nem sétál) meg lehet pincér is (aki javarészt sétál és nem áll), meg lehet akár egy gázszerelő is, aki sétál, áll és hajolgat is benne. Ezek azért fontos tényezők.
2022. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni munkavédelmi boltban erre kialakított cipőket.
2022. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Eladói munka, elég kis helységben. Tehát javarészt állok, persze minimálisat sétálok is abban a pár négyzetméterben még árut töltök vagy jön áru.

2022. ápr. 9. 04:49
 4/6 anonim válasza:
100%
Én korábban kávézóban dolgoztam eladóként. Ott ugye menni kell mindenfele. Nekem is kihívás volt megtalálni a megfelelő cipőt. Végül nekem pl. a Skechers jött be memory foam talppal.
2022. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez lett volna a következő kérdésem? A skecherst hallom mindenkitől. És, hogy van-e akinek ez bevált? De akkor igen.

Köszönöm! 😊

2022. ápr. 9. 11:34
 6/6 anonim válasza:
Nike nagyon kenyelmes. Egyebkent szerintem minden ,,nagyobb,, marka jo lenne
2022. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!