Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha nagyon tompa...

Mit tehetek, ha nagyon tompa a szaglásom? 20F

Figyelt kérdés

Tavaly december elején koronavírusos lettem, januárban visszatért a szaglásom úgy ahogy, pl érzem a tömény öblítő illatát, vagy az ecet szagát stb de egy ételnek már kevésbé vagy alig.

Érdekesség, hogy az ízlésem egyáltalán nem ment el, koronavírus előtt/alatt/után is éreztem ugyanúgy.

Gyakran volt, hogy egy családtagom szóvátette, hogy érzett egy szagot, de én semmit.. ez a probléma úgy érzem nem sokat javult azóta.



2022. ápr. 9. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
semmit
2022. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én tavaly januárban kaptam el a koronát :) nem ment el se a szaglásom, se az ízérzék, de azóta se érzem pl a só ízét, csak minimálisan :D illetve érzek egy új, poloskához hasonló, de mégsem az szagot, illetve egy rossz ízt a csirkehúson, és marhán :( meg kell tanulni együtt élni ezzel, nem úgy néz ki, mintha el akarna múlni :S

23/F

2022. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!