Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most van valami front, vagy...

Most van valami front, vagy ti nem éreztek semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tegnap óta olyan vagyok, mint akin átment egy úthenger. Nem fáj semmim vagy ilyesmi, csak olyan kótyagos a fejem, álmos vagyok, ásítozok, tegnap egyszer meg is szédültem itthon. Mondta nekem pár ember, hogy fáj a feje a napokban, lehet, hogy front van most? Vagy ez tavaszi fáradtság?



2022. ápr. 11. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már napok óta ilyen vagyok.De nem is csoda,reggel mínusz volt itt nálunk (Miskolc) a kocsi ablak be volt fagyva,holnapra meg 21 fokot mondanak...szerintem ezt érezzük,nagyon nem tesz jót a szervezet nem tud ilyen gyorsan alkalmazkodni.
2022. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt is mínusz volt még tegnap hajnalban, meg úgy fújt odakint, hogy majdnem levitte rólam a kabátom. Erre látom én is, hogy holnaptól 20+ fokok jönnek, akkor remélem ezt érzem!
2022. ápr. 11. 13:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy azt érzed. Itt bent munkában is panaszkodik mindenki,hogy jojózik a feje,vagy fáj,vagy kóvályog.

Szédelegnek az emberek.

2022. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2 napja nincs semmiféle fronthatás, nem kell állandóan arra fogni.
2022. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Itt senki nem fogja "állandóan" erre, csak beszélgetünk róla. Én nagy ritkán érzem így magam, éppen ezért furcsálltam. Nagyon fiatal vagyok, egészségesen élek, sportolok.

De azért nem biztos, hogy hirtelen 10-15 fokos emelkedés az normális.

2022. ápr. 11. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5.

Tele van a fórum azzal, hogy fáj a fejem, front van... Aztán a fele esetben egyáltalán nincs is front. Én ebből arra következtetek, hogy pszichés. (Fúj a szél, vagy szép lassan beborult, nana, front van, akkor fejfájásnak kell most jönnie és jaj tényleg fáj is már).

Ha meg ritkán érzed így magad, eleve nem lehet front, mert az nálunk évente van kb 50-60.

2022. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy van front. Tegnap én 2x megszédültem egy-egy pillanatra. Ma is nehéznek érzem a fejem. Álmosság is van rajtam. Ez a jó ingadozás borzasztóan hát a szervezetre...
2022. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

7-es

Te bizonyára jobban tudod, mint a meteorológiai szolgálat, én ugyanis onnan vettem az infót. Ennyit a "fronthatásról".

2022. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Felmelegedés van, ami okozhat migrénes fejfájást és fáradékonyságot.


[link]


Nekem a fejem fáj és hulla vagyok.

2022. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Idézve a linkből amit csatoltam


Áptilis 12


"A melegedésre fokozatosan érzékenyek körében fáradékonyság és migrén léphet fel."

2022. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!