Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj néha olyankor is a...

Miért fáj néha olyankor is a fejem, ha nincs is front?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Millió oka lehet, pl. vérnyomás (akár alacsony, akár magas) Hol szokott fájni? A tarkódnál?
2021. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem szellőztetsz rendesen, keveset ittál, alacsony/magas vérnyomás, fáradtság, depresszió, ételintolerancia, betegség, migrén stb.

Így hirtelen csak ennyi jutott eszembe...

2021. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyaki gerinc görbülete is okozhatja.
2021. nov. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%-os szerinted mi nem hasznos egy olyan válaszban, ami a kérdésre konkrét igaz választ ad? Vagy csak ezért jársz fel az oldalra hogy mindenhol azt a kis piros gombot nyomkodd? Mert akkor érdemes lenne kivizsgáltatnod magad egy pszichiáternél.
2021. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van, de igyál teát és egyél lekváros pirított kenyeret, menj el sétálni és aludj, attól jobb lesz
2021. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

(Nem szoktam pontozgatni egyébként).

Nem nagyon fáj, de úgy körbe mindenhol. És olvasom, hogy nincs front.

Az igaz, hogy az utóbbi két napban a munka miatt kb inni is elejtettem, stressz is böven volt és nem aludtam talán eleget. Vérnyomim alapból labilis gyógyszerrel is. .Szóval akkor ezek közül bármi lehet... na, akkor iszom és pihenek :)

2021. nov. 6. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert nem a frontoktól fáj az emberek döntő többségének, csak azt hiszik.
2021. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!