Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1200 kalorias dieta?

1200 kalorias dieta?

Figyelt kérdés
Meddig tarthato egy 1200 kalorias dieta? 18 eves vagyok, 47kg es 164cm. A yazio nevu alkalmazast hasznalom es 1200 kaloriat ad ki fogyashoz. Igazabol nekem boven eleg ennyi kaloria, mar 1 hete csinalom a dietat es nem vagyok ehes, nincsenek falasi rohamaim stb., de egy csomi helyen latom, hogy nem egeszseges a 1200 kaloriat enni naponta. A kerdesem, hogy mennnyi ideig tarthato, illetve szerintetek egeszseges e ez a kaloria.

2022. ápr. 18. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges, heti egy kiló fogyáshoz neked 1400 is elég lenne szerintem, de ez nem biztos. Egyébként az arányaid alapján szerintem a lehető legkevésbé sincs szükséges fogyásra, inkább eddzél.
2022. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

47 kg-osan miért is akarsz fogyni?

Egyébként persze, hogy 1200 kcal-t ad ki ilyen paraméterekkel.

2022. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
164cm és 47kg mellett felesleges a fogyás. Bizonyára elég karcsú vagy így is.
2022. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért akarsz fogyni!
2022. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, jelenleg pont én is hasonló kalória mennyiséget viszek be, viszont én 170 centi vagyok és 77.8 kiló 21 éves létemre. Szerintem nem tartható túl sokáig, én is csak azért csinálom, hogy gyorsan lemenjen pár kiló, utána csak szinten szeretném tartani emberesebb kalória mennyiséggel azt a súlyt.


Nem szeretnék beleszólni, de 47 kiló az nagyon is kevés szerintem, húgom 55 kiló 172 centijéhez és tényleg nagyon vékony/sovány.

Ha szeretnél alakot formázni én is a torna vagy edzés ötletét vetném fel a helyedben.

1200 kalória eléggé restrictive, mivel ez az elsó határa annak, ameddig csökkenteni lehet orvosi felügyelet nélkül. Nekem pont írták, hogy hiába nem érzi magát éhesnek az ember, nem tezs jót, főleg hosszú távon ez az életmód.

2022. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!