Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ezzel a technikával...

Lehet ezzel a technikával izmot fejleszteni?

Figyelt kérdés

Gondolom azt mindenki tudja, hogy ha megráz az áram azért fáj, mert az izomzat irányíthatatlanul, hirtelen megfeszül.

Arra volnék kíváncsi, hogy kismértékű árammal, lehet fejleszteni az izomzatot?

Egyszerűbben:


Lehet elektromos árammal gyúrni? :P


2010. szept. 15. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

én ezt elég hülyeségnek tartom, mivel az izom attól lesz nagyobb, és attól lesz nagyobb tömege hogy a benne lévő egyes anyagok kiürülne majd később mikor a test újratölti mégtöbbet tölt bele.. és ahhoz hogy kiürüljön terhelni kell.. szerintem ha belédvág az áram attól még nem fognak azok az anyagok mivel vesszük a kart nem volt vele erőkifejtés csak megfeszülés, és szerintem az is csak minimálisan


220V-tól 380V-ig hatásos is lehet, de nemhiszem hogy annak sok hasznát vennéd

2010. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, hogy miért tartod hülyeségnek, de vegyük a tényeket:

Akkor fejlődik az izomzat amikor összehúzódnak az izom rostok. Na most az áramtól is összehúzódik, de nem olyan nagyra gondoltam, hogy 230v meg 380 mert az ár szív károsító hatású. :)

2010. szept. 15. 23:55
 3/3 anonim válasza:
Teljesen egyet értek az első válaszolóval ez egy ökörség inkább go terem edzés után bő étkezés és jön az izom :)
2010. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!