Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a reflexeket...

Hogyan lehet a reflexeket fejleszteni? Gyorsítani?

Figyelt kérdés

igazából az érdekelne,hogy jók legyenek a reflexeim

kézitusa miatt(sport)


2010. dec. 1. 20:33
 1/4 anonim válasza:
egyedül,probáljmeg elkapni egy leejtettceruzát,mondjuk válmagasságbol ejtve.de inkább ketten lehet hatásossan fejleszteni ütéstávolságon epphogy kivül a társad üt egyenesvonalban tepedig blokkolod tenyérrel.lábnál társ felemeli a kezét térd,derék,vállmagasságba találd el utánnamagasságot váltakozva rug a tenyerét.persze tenyérvédövel
2010. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ egész jó :)
2010. dec. 1. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Alaphelyzetbe állsz,az edzőtársad meg bal,vagy jobb horgokat üt pontütővel,te meg belépsz és kettősfedezék,könyökkel védés.A lényeg ennél a gyakorlatnál,hogy az ütő váratlanul csinálja,ne ritmusra.

Aztán.Behunyt szemmel állsz alaphelyzetben,a partnered meg körülötted kőröz,sípszóra elkezd csépelni a pontütővel,te meg tolod próbálod lefogni.5-6 kör ebből a végén sípszó nélkül.

De ezek a gyakorlatok minden önvédelmi edzésen vannak elvileg.

Amúgy már én is nézegettem a kézitusát jónak látszik.

Pár mondatban mesélnél róla milyen egy edzés?

2010. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nos én is csak menni szeretnék rá,de tanultam 1-2őt

elején teljes bemelemegítés,és utána mutatnak fogást,hogy lehet hárítani majd az ellenfelet "harcképteleníteni" és ezt gyakorolni,majd utána a párok tusáznak 1et,és az addigi tudást felhasználva győzni kell

nem 10 perces kis edzés :)a gyakorláshoz min kell egy óra

2010. dec. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!