Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felriadás? Nálatok is van ilyen?

Felriadás? Nálatok is van ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy felébredtek hajnali háromkor és azt hiszitek, hogy egy percet sem aludtatok ezért teljesen bepánikoltok?


Mit csináltok ellenne? Gyakran van és nagyon idegesítő.



2022. ápr. 22. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg az okát, miért lehet. Mindig azonos időpontokban jelentkezik?

Ha napközbeni fáradtságot okoz, alvásvizsgálatra is lehet menni.

2022. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fáradságot nem okozz, mivel 5-10 perc után rögtön bealszom.

Nem azonos időben van.

2022. ápr. 22. 07:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak olyan volt egy időben hogy általában ugyanabban az időben, vagy pedig az idő tájt ébredtem fel folyamatosan, mondjuk ilyen hajnali 2-3 között és fogalmam sem volt miért. Mára már magától elmúlt.
2022. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3

Ez nekem is volt. Nekem a szorongástól.

2022. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4

És már túl vagy a szorongáson? Én nem tudom felismerni, hogy szorongok e vagy csak bemagyarázom-e

2022. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Nem, nem vagyok túl. Ez az éjjel 2-3 körüli felriadás (és utána 1-2 óráig nem alvás, majd megint alvás) tartott kb. 1 évig. Utána teljesen magától teljesen elmúlt. Azóta viszont az alap szorongásos betegségem még sokkal rosszabb lett és gyógyszert kell szednem rá.

2022. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6

Sajnálom! Remélem hamarosan jobb lesz. Sajnos sokan nem értik mivel is jár egy szorongás, és akkor sem biztos hogy megértik amikor elmondod. Ezt nem lehet leírni szerintem. Érezni kell, hogy valaki tudja milyen.

2022. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!