Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészség kategóriában...

Az egészség kategóriában melyek a legutálatosabb, vagy legidegesítőbb kérdések? Miket szoktatok jelenteni?

Figyelt kérdés
Mik a legunalmasabb, vagy legrosszabb kérdések az egészség kategórián belül? Ki miket szokott bejelenteni?

2022. ápr. 22. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
A hipchonderes kérdések nekem ilyenek.
2022. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Régebben volt egy srác, aki fogszabályzót akart csináltatni, de nem volt benne biztos...és kb 4x kérdezte meg, hogy szerintünk biztos kell-e neki, mert csak egy foga van elmozdulva és mennyire gáz, hogy 28-29? évesen férfiként felteszi...

Aztán egy másik szintén fogas kérdés, amikor a csávónak konkrétan rohadtak a fogai, képeket is tett fel és azt kérdezte, hogy mit fognak vele csinálni és miért, aztán ha elmagyarázták neki érthetően, akkor elkezdte osztani az észt, mellette meg szerinte tök rendben voltak a fogai:D pedig rengeteg ki volt rohadva és elkezdte megnagyarázni, hogy a fogorvosok barmolták neki szét.

Másik: volt egy srác, aki konkrétan kétszer tette ki a véres fosását, a budiban lefényképezve, hogy mi lehet a baja...

Aztán mostanság egy nő kérdezgeti az aranyeres kérdéseit, ezt is jelenteni szoktam már. Kb ennyi jut eszembe. :D

2022. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nálam még mindig az "Egy hete késik a menzeszem, lehetek terhes?" és hasonló kérdések viszik a pálmát, nulla leírással hogy még véletlenül se lehessen normális választ adni.
2022. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a dohányos kérdések idegesítenek. Nem is értem, hogy a dohányzás hogy kerülhet bele az egészség kategóriába. Jelenteni nem szoktam.
2022. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Rossz az xy labor értékem, mi bajom lehet?" Azt, hogy a rossz alacsonyabbat vagy magasabbat, esetleg konkrétan milyen értéket jelent, azt találjuk ki mi... Jelenteni nem szoktam.
2022. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

A vérnyomás/pulzus, pánikroham.

Jelenteni nem szoktam.

2022. ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kategóriában azok a kérdések bosszantanak, amit ugyanaz az ember napi többszöri alkalommal tesz fel. Normálisan megválaszoljuk egyszer, kétszer, de folyamatosan ezen pörög, a tanácsokat pedig nem fogadja meg. Ilyen a 6-os válaszoló által említett vérnyomás/pulzus-os hölgy, aki tényleg napi több alkalommal, más megfogalmazással, de ugyanazt a kérdést tette fel heteken keresztül, amit írtunk, azt viszont sohasem fogadta el. (bár néhány napja nem láttam tőle kérdést) Természetesen nem jelentettem, ezt csak akkor teszem meg, ha valaki egyértelműen provokációból kérdez.
2022. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jelentek semmit.


Ami a mentális egészségben megy, az egy tragikomédia (inkább tragédia).

2022. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!